Nezvyčajne krátky cyklus

20. nov 2022

Ahojte. Mám už viac než 20 rokov, vlastne odkedy začala, pravidelnú menštruáciu a žiadne problémy. typický cyklus 29 alebo 30 dní, žiadne bolesti. Dnes som však začala krvácať už na 21. deň cyklu a rovno dosť silno, nie tak ako to vždy začína, že akoby najprv pomaly a na druhý deň sa to rozbehne. Teraz to začalo silno a dokonca s pomerne silnou bolesťou brucha. Jasné, že zajtra zavolám doktorovi, ale stalo sa vám to a bol za tým nejaký problém? Je šanca, že to nie je nič? Lebo teoreticky 21-dnovy cyklus je vraj normálny. Pocitovo pre mňa nič normálne.

autor
20. nov 2022

Ide mi o to, že v čom môže byť príčina takej zmeny. Nemala som žiadne stresy, COVID ani nič nezvyčajné

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkasan
21. nov 2022

Občas sa mi to stane. Mám malo progesteronu a niekedy to je pripisované ovulacii

autor
21. nov 2022

@deadlylucy nie, dala som sa iba na začiatku niekedy očkovať (dávno) a už sa mi to nechcelo opakovať. Takže to to nebude

autor
21. nov 2022

@mirkasan ok, vďaka. Takže u teba za tým nie je žiadny vážny zdravotný problém, hej? To mi odľahlo

ziarifka
21. nov 2022

Za 20 rokov sa mi to stalo 2x, bez nejakej príčiny. Nebol za tým žiaden zdravotný problém ani očkovanie

mirkasan
21. nov 2022

Našli mi aj polyp, mohol byt tiež za tým. Ale kľudne len nejaká hormonálna nerovnovaha