Nezvyčajná menštruácia

janepnd
16. sep 2015

Ahojte baby, som tu nova a chcela by som sa s vami poradit alebo pocut vas nazor na moj problem. Neviem ci tu tato tema uz bola zalozena alebo nie, ale ak ano tak sa ospraveldnujem. Minuly tyzden v stredu som mala dostat menstruaciu. Ona aj dosla, ale len o den neskor takze je to v poriadku. Trvala ale uplne kratke 2 dni, co mi je cudne. Mavam pravidelnu menstruaciu, 28 dni cyklus a dlzka mrchy 5 dni. Tak ma to zaskocilo. 23. augusta som mala pohlavny styk s priatelom a stalo sa. Dneska este pocitujem bolesti v podbrusku znovu a vsimla som si uuuuplne priesvitne slabulinky do hneda hlien. Tak teda neviem co to moze byt a znamenat. Robila som si 2 tehotenske testy a su negativne. Jeden ak mala prist menstruacia a druhy po tejto kratkej menstruacii. Este podotknem ze test s najvyssou citlivostou. No je negativny. Neviem si to vysvetlit. Stretli ste sa s tym? Myslim s tak kratkou mrchou a este aj spinenim potom. Viete mi poradit co by to mohlo znamenat? Som v zahranici a k doktorovi sa lahko nedostanem. Bojim sa ze by to mohol byt nejaky aj zapal alebo cysta alebo co. Co myslite? Tehu alebo nebodaj nejaka nestastna choroba alebo je to normalne takto menstruovat ci nejake hormony to robia. Dakujem za rady a vase odpovede ci skusenosti.

mayra666
16. sep 2015

pokial ta nic neboli tak by som pockala do dalsieho cyklu...bud si tehotna a este to neukazuje alebo tam bude nejaky nalez...v kazdom pripade dalsia menstruacia ukaze

janepnd
autor
16. sep 2015

@mayra666 pobolieva ma pod bruchom inak mi nic nie je, no a teraz to slabe spinenie alebo krvacanie .. inak nic ine som si na sebe nevsimla nezvycajne

janepnd
autor
16. sep 2015

@mayra666 jaaj no a inak pohl. styk som mala v neplodny den .. mrchu som dostala 13. augusta a 23. augusta som mala pohl. styk, ja mavam ovulaciu v strede cyklu na 14 - 15 den a sledujem si aj krcok maternice a ten je makky nizko polozeny, ale to mozem sledovat ak sa tomu aj tak poriadne nerozumiem 🙂

mayra666
16. sep 2015

@janepnd ak ta pobolieva tak by som radsej isla za lekarom..predsa len on sa vie pozriet dnu a ty nie ;)

babydesire
16. sep 2015

janepnd Zazila som nieco podobne.ale nepomozem ti bo lekarka mi nevedela povedat z coho to je.opisem ti moju skusenost: 25.12.2014 som vysadila antiku bo sme chceli dieta.menzes som dostala 31.12. a 2.1.som zaznamenala koniec (len 3dni!mavam 5-7dni) pripisovala som to vysadeniu antik.a stresu (v praci aj v sukromi,kupovali sme dom a komplikovalo sa to) a tiez faktu ze prvy raz som sa snazila otehotniet..ale asi o tri dni (presne neviem,nasledujuci mesiac a pol som si neznacila,bola som zmatena,tak som nevedela ci mam alebo nie) som zacala vyrazne spinit.trvalo to asi 4dni a nasledovalo silne menstruacne krvacanie na ktore som zvyknuta,trvalo to asi 7dni.potom asi 5dni nic a znovu spinenie a krvacanie,bolo to o nieco kratsie,asi tyzden nic a znovu...zasa to bolo kratsie..potom o 2tyzdne zasa.to uz som sa nasrala a zaviedla "tehu opatrenia" a v nasledujucom cykle som otehotnela...takze dokopy som v priebehu asi jeden a pol mesiaca 3 alebo 4krat krvacala a prestavky boli kratke..tehu to isto vraj nebolo takze ani potrat..lekarka nasla cisticku na vajecniku ze mozno ta,ale neviem,nezda sa mi to. Viem,ze som ti moc nepomohla, no myslim,ze by si mala zajst k lekarovi.

janepnd
autor
16. sep 2015

@mayra666 nooo aj by som, ale som mimo Slovenska a tu ma zobrat skor nezoberu pretoze nie som akutny pripad a cakacia doba na vysetrenie u gynekologa bude asi cela doba ... no neviem .. to pobolievanie v podbrusku sprevadza slabucke krvacanie - viditelne len na toaletnom papieri

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire ahoj, ja som mala mrchu najprv 13. august a bola normalna - 5 az 6 dni, teraz na 29. den co je normalne jednodnove omeskanie som dostala menstruaciu - ak sa to da nazvat menstruaciou a trvala tak .. 2 dni ? v piatok vecer prestavala a sobotu som uz nemala ani naznak. Dneska je 16teho a s miernymi bolestami podbruska som si vsimla - ako som pisala uz mayre666 - nieco ako krvacanie, zachytit ho viem len na toaletnom papieri .. normalne krvacanie to nie je .. tak neviem .. pohlavny styk som mala 23. augusta, myslim si ze aj testy co som si robila by uz mali ukazat tehotenstvo ... + som testovala s najcitlivejsimi, testovala som naposledny 22 dni po styku.

babydesire
16. sep 2015

janepnd Neviem ti povedat,co to moze byt.bud cysta,zapal alebo aj nic..raz som spinila asi 3tyzdne vkuse a lekarka nic nezistila,po menzese bolo uz vsetko ok..No sama to nezistis..skus ist na pohotovost do nemocnice,ze takto spinis a mas bolesti,trosku to zvelic aby ta brali viac vazne,pozru ultrazvuk a predpisu ascorutin ak nic nezistia a poslu ta dom..aspon budes mat istotu ze tam nieje nieco co tam nema byt alebo naopak ak by to bolo tehu aby ho vcas odhalili..ani testy s najvyssou citlivostou niesu 100% a kazda sme ina..mne jeden ukazal ducha (rapiclear)a druhy nic (mamatest)..

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire .. neviem, napadol ma aj zapal, pretoze pred tym som citila palenie pri moceni, ale to netrvalo dlho tak som si z toho hlavu nerobila, tiez ma napadlo, ze som bola nachladena, pred par dnami dokonca bolest krizov a pocit horucky, dneska este kus bolesti hlavy, sucho v ustach a neprijemny pocit a zima no co ti poviem .. no skusim pohotovost - nemam tu na vyber, ale s najvacsou pravdepodobnostou nepochodim nejak extra - uz skusenosti s pohotovosti s polovickinej strany .. a testy ? tak tie mi zatial stale ukazali pravdu .. ak som si myslela, ze som v tom, bum .. nie nic .. a takto po vacsine a teraz ak som si urobila 2 testy a s tym, ze tolko dni po styku a dokonca po tej vraj mrchce a stale nic tak ja uz som stratena

babydesire
16. sep 2015

janepnd pocity ktore si opisala mozu byt aj tehu priznaky alebo aj nachladnutia..meras si aj bazalnu teplotu? Ak ju mas zvysenu niekolko dni po sebe (ale nie z chripky) moze to znamenat tehu

babydesire
16. sep 2015

janepnd pocity ktore si opisala mozu byt aj tehu priznaky alebo aj nachladnutia..meras si aj bazalnu teplotu? Ak ju mas zvysenu niekolko dni po sebe (ale nie z chripky) moze to znamenat tehu..tie testy,neviem.su take zeny,ktore az po 2tyzdnoch meskania nieco videli..skusala si rozne testy,rozne znacky?

susanka7
16. sep 2015

ngnghzjh

susanka7
16. sep 2015

nkgngngtfkjgnkjzhljhhithg tgtritugtiegtituirug rxác#ihgufifgifgreugohtoutiutrihutrihtgtigrugttihuotrhithti tiu tu ti uttiu tutuitkggjbbgjkkjjbjkgggjkhjbgfhbkghjhbjg
0

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire .. nemerala som si bazalnu teplotu .. vlastne som si teplotu nemerala vobec .. proste klasicky pred nejakym tyzdnom, upchaty nos, zima a ja som bola v robote .. potom vecer krize doma .. preslo ma to .. ja taketo pre mna chvilove ochorenia neriesim nejak moc .. no a teraz ako som pisala, bolest hlavy, ale nie nejak moc .. sucho v ustach a neprijemna chut .. a testy som si robila rozne .. a obidva negativne .. mozno skusim este jeden .. no a ak nic asi nejak budem musiet poriesit doktora. Mam vsak obavy, ze to je zapal, dokonca mozno neprelieceny, lebo tiez som mala situaciu kedy som si len v lekarni kupovala Urinal Acut .. pozerala som sa aspon cez google na nejake stranky a tam su tiez priznaky ake mam ja opisane - vytok, bolesti v podbrusku, nevolnost, krvacanie alebo spinenie .. som vylakana z toho nakolko sa mi toto este nikdy nestalo .. zlakla som sa tej menstruacie .. no hovorili mi, ze klud, to sa stava, ale mne sa to nezda, tak kratka - 2. dnova, bola som nervozna z toho, v piatok som bola s priatelom prave na pohotovosti so zubom, kedy prisla bolest podbruska ako pred mrchou, dosli sme domov, ze sa skontrolujem, ale mrcha nikde, zbehla som si teda kupit tehu test - ved predsa, mrcha aj bola ale nezvycajna, nedalo mi to, myslela som si, ze by mi to test nejak mohol potvrdit - vyvratit .. sice vyvratil, ale teda to bude znamenat iny problem .. no neviem

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire sorry, v sobotu sme boli na tej pohotovosti

babydesire
16. sep 2015

janepdn Skus sa nejako dostat na vysetrenie..to mas naistejsie..alebo ak nemas vazne komplikacie a testy stale neg.tak pockat 28dni od zaciatku tej 2dnovej mrchy ci prijde dalsia..ak ano mala by byt uz ok,ak nie,bude to zrejme tehu alebo nieco ine...drzim palce

babydesire
16. sep 2015

janepdn Este ma napadla jedna vec: ako dlho pozeras na test kym ho definitivne vyhodis stym ze je negativny? Minutu,dve,dlhsie?

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire .. skusim alebo pockam .. no jedine co je tak ta bolest podbruskom nic ine ..

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire .. ja tie dve testy mam doma este aj doteraz 🙂

babydesire
16. sep 2015

janepdn aha..a aj tak tam nic nieje vidiet aj ked to pri velmi dobrom svetle naklonis?nic,ani tien?

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire .. vobec nic ... jedna cervena palicka a nic viac .. uz som na to pozerala aj dneska rano ...

babydesire
16. sep 2015

janepdn tak potom neviem...skus o par dni neskor..no aj keby aj tak sa potrebujes dostat k lekarovi aj keby to bolo tehu

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire .. ja by som skor to tehu vylucila .. aj preto lebo tolko dni je potom a negativne .. teraz uvazujem ci cakat do dalsej mrchy alebo nie ..

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire ci to slabe krvacanie prejde alebo nie

babydesire
16. sep 2015

janepdn na tusim 3.strane je prispevok Cistenie maternice a krvacanie po zakroku. Precitaj si to,zda sa,ze mala autorka podobny problem,bo na kyret sla kvoli krvacaniu mimo menzes

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire .. kukla som to, ale z toho vela neviem lebo ja nie som po zakrokoch, ja vobec netusim, co sa so mnou deje .. ale aj tak dakujem 🙂

babydesire
16. sep 2015

janepdn na tusim 3.strane je prispevok Cistenie maternice a krvacanie po zakroku. Precitaj si to,zda sa,ze mala autorka podobny problem,bo na kyret sla kvoli krvacaniu mimo menzes

babydesire
16. sep 2015

janepdn No mohla si jej pisnut ako to bolo u nej preco krvacala a ako dlho a ake mala priznaky atak

janepnd
autor
16. sep 2015

@babydesire no a mozno mas aj pravdu .. teraz som v praci a rozboleli ma aj vajecniky na oboch stranach .. je to na nervy

looola
16. sep 2015

U mňa znamenala 2 dňová veľmi slabá MS tehotenstvo .