Neustály hnisavy výtok

mimka2023
1. sep 2023

Ahojte kočky mám na vás otázku a potrebovala by som poradiť cca 3 mesiace do zadu mi to začalo. Všetko bolo ok zo dňa na deň hnisavy výtok žltej farby. Dostala som ATB entizol fluomizin a gynoflor. Mám to pravidelne každý mesiac zápach ide od krčka maternice. Nemám ani svrbenie ani pálenie len výtok ktorý zapácha ako hnis. (Mám nehormonalne teliesko) nič ma nebolí. Ďakujem veľmi pekne za odpovede

nafka0483
2. sep 2023

@mimka2023 Naspat ku gynekologovi, nech urobi stery a zvazi vyber alebo vymenu telieska.

trgypadl
2. sep 2023

@mimka2023 pred zavedenim telieska bral kultivacie? Mozno zaviedol infekciu pri zavadzani, treba pouvazovat nad vyberom telieska, aby si si nezarobila na problém ako zapal maternice

mimka2023
autor
4. sep 2023

@trgypadl behám neustále po vyšetreniach že vraj s telieska to není. Mám to tak pohlavný styk s partnerom potom 2 3 dní to trvá a potom zasa dobre mám Mydla rozalgyn som už používala Canesten a stále sa to vracia.

nafka0483
4. sep 2023

@mimka2023 A partner je prelieceny? Ma vysetrenia, stery?

mimka2023
autor
7. sep 2023

@nafka0483 ja som bola preliecena on a zasa aj ja sme dostali entizol

nafka0483
7. sep 2023

@mimka2023 Musite sa liecit naraz, pocas liecby ziadny styk. Potom kontrolne stery (obaja!) a az ked je vsetko ok, tak moze byt znovu styk.

mimka2023
autor
7. sep 2023

@nafka0483 príde mi to ako tá trichomoniaza úprimne. Nerobili mi stery. Viem keď som bola tehotná dostala som dalacin V2 % v tedy som mala nijakú baktériu (časom som zistila s čoho...) no a teraz zasa toto.

nafka0483
7. sep 2023

@mimka2023 Pises ze neustale behas po vysetreniach. Tak co vysetruju ked vam ani jednemu este neurobili stery??

jajojapo
11. sep 2024

Ahoj viem ze to bolo dávno ale ako si dopadla... Ja mam tiež dlhodobo hnisavy výtok nič neboli ani nezapacha len je stále žltý... Brala som fluomizin a gynoflor a nepomohlo niekedy viac niekedy menej.... Kľudne aj súkromné môžeš napísať