Neustály hlad pred menštruáciou

4. júl 2021

Neviem, či to tak máte aj vy, ale vždy pred menštruáciou cca týždeň som neustále hladná. Jem pomaly každé 2 hodiny, aj keď som plná. Neviem, či je to hormónmi alebo čím, ale čo by najviac pomohlo? Často mám chuť aj na nezdravé...
Snažím sa ale aj schudnúť a preto premýšľam, čo robiť práve s týmto. 🙂

majulino
4. júl 2021

Aj ja mam takú žravku, ze by som aj chladnicku zozrala. Dlhá nepomáhalo nič, teraz mam problemy so zlcnikom, tak nejem, jednoducho si poviem, ze toto nemôžem, lebo dostanem zlcnikovy zachvat a mozno to bide jeden z tých, co neoredycham a budem musiet na operaciu, na ktorú ist zatial nechcem

pribinak
4. júl 2021

Je to bežne u mnohych žien, že pred kramamy zožerú aj svetlo z chladničky
Patrí to k PMS

gbgb
4. júl 2021

Presne tak isto. Cely mesiac sa drzim v norme a potom tyzden orgie... A ked si poviem, ze nebudem zrat viac, tak som o pol dna az zuriva... Tak zjem celu Studentsku pecat. Vcera som zjedla pol oskvarkovej pasteky s jednym rozkom. To ma moj muz na tyzden, kazde rano.

majamat
4. júl 2021

to nie je hlad, ale chut na jedlob a je to hormonami.

@pribinak 😅

llenka014
4. júl 2021

@pribinak aj sucho v ústach môže byt PMS?

pribinak
4. júl 2021

@llenka014 neviem, to nemám. Ja som schopná zožrať kilo čokolády, ale sucho v ústach nemam

jania023
19. júl 2021

To sposobuje progesteron. Hlad sa da oklamat ked si nasadis brom, treba viac papat teda vyzbrojit sa na druhu fazu cyklu vecami ktore ked zies nic sa nestane. Kup len to co mozes zjest a riad sa heslom co doma bemas to nezjes😉

ninah1486
22. feb 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja som nemavala neustaly hlad len pred menzesom ale stale, siahla som preto po tabletkach STOP HLAD od naturalprotein, pomohli mi