Neustála menštruácia

6. mar 2024

Ahojte,
Od decembra sa s partnerom snažíme o bábätko a tento mesiac som dostala menštruáciu o 5 dni neskôr ako zvyčajne. Problém je v tom, že dnes je 11ty deň a ja ešte stále mám "menštruáciu" silnú ako v prvé dni a do včera ma bolel ľavý vaječník. Doktorka ma objednala až na budúci týždeň, vraj to nič hrozné nie je, to aj chápem.. Ale nikdy sa mi nič podobné nestalo. Mala to už niektorá z vás? Podarilo sa vám bábätko neskôr? Neovplyvnilo to vaše snaženie? Možno ma niekto vysmeje ale za tie roky sa mi nikdy nestalo vôbec nič podobné. Menštruácia ako hodinky max 5-6 dní a hotovo.
Ďakujem

lilke
6. mar 2024

Spôsobovať to môže napr. myom alebo polyp na maternici. V týchto oboch prípadoch deti môžu byť.

pleby
6. mar 2024

Áno, endometrióza toto spôsobovala u mňa. Zatiaľ je pokoj, ale.... Endometrium vie dorásť, tak uvidíme.

andaluzia12
6. mar 2024

Odkedy to skúšame, deju sa mi taktiež pododobne zvláštne veci. Menzes hala bala, menštruačné bolesti ci jemné spinenie v strede cyklu… zatiaľ to však beriem s humorom, drámu nerobím a “obviňujem” z toho manžela, že mi to semeno nerobí dobre 😂😂

autor
6. mar 2024

Uvidím, čo povie doktorka budúci týždeň. Len som chcela aspoň nejaký pozitívnu správu. 🫣