Neskutočná bolesť pri vyprázdňovaní, neustála bolesť konečníka, štípanie, pálenie, svrbenie análu

kesila74
15. sep 2020

Ahojte, už vyše týždňa mam problemy. Dva dnu po análnom sexe - Začalo to ako nevinné svrbenie zadečku. Po dvoch dňoch svrbenia som začínala cítiť bolesť pri vyprázdňovaní. Každý jeden deň sa to zhoršuje a zhoršuje. Neustále ma bolí anál, neviem si ani pohodlne sadnúť tak aby ma to nebolelo. Bolesť je pri chôdzi, sedení, ležani. Bojím sa chodit na WC - neskutočne ma to reže a pálil ako keby kakam črepiny. Neviem čo už mam robit, neskutočne bolesti stale. Čítala som si niečo o natrhnutom analu. Mažem si to faktu mastičkou a ďalšími dvomi čo mi poradili v lekárni. Raz som sa okupala v dubovej kôre. Pijem psylium a lieky na zmäkčenie stolice. Davam si pozor na stravu. Týžden prešiel a nič nepomaha. Už neviem čo mam robiť. Ist na pohotovost ? Proktolog ma objednal az o tri tyzdne. Dakujem

nelca0510
15. sep 2020

Je divne, ze ta objednal až o 3 tyzdne, keď popisuje takéto stavy. Ja by som skúsila pohotovosť - chirurgia. Nabudúce s partnerom skúste iný otvor.

amelia000
15. sep 2020

@kesila74 kludne aj hemoroidy to mozu byt.

nika82
15. sep 2020

@nelca0510 na pohotovosti jej povedia ked uz ste to vydrzala tyzden vydrzite aj do zajtra,

nika82
15. sep 2020

@kesila74 asi ta vo vnutri potrhal preto ten problem
cize musis ist obvodnej ta to pozrie a posle ta na chirurgiu

kitycat
15. sep 2020

Hemoroid to nemoze byt? Nech ti ten kanec omrkne otvor... Ak ne*eres krv tak nepanikar

kesila74
autor
15. sep 2020

@kitycat len malinko krve ale to je logické ked tam je nieco natrhnuté, ale neskutočná bolest :((

sejan
15. sep 2020
tenerifka
15. sep 2020

Hrozne, co vsetko su zeny ochotne podstupit pre blaho nejakeho chuja

nelca0510
15. sep 2020

@tenerifka no aj ako sa hovorí, proti gustu žiadny disputat :D

tenerifka
15. sep 2020

@nelca0510 ved hej, len dotycna ma ocividne z toho velky zdravotny pruser

leuska0910
15. sep 2020

Ja som to mala po porode, a dufam, ze uz to nikdy nezazijem😩 radsej rodit ako toto..
Pomohol mi Hemostop a aj to asi po 2tyzdnoch..

janinah
15. sep 2020

zajtra chir. amb. s vym. lístkom od obv.dr.

belusa
16. sep 2020

@kesila74 určite doktor... Držím palce