Nepravidelný menzes po pôrode

21. sep 2020

ahojte, chcem sa opýtať keďže mam ešte len jedno dieťa nemám skúsenosti, po šestonedelí som bneď na 3deň dostala menzes o 25dní znovu, dnes je už 35deň a menzes nikde je to normálne že je taký nepravidelný? pred otehotnením som mala pravidelný 31 dňový cyklus. Máte s tým skúsenosti? ďakujem 🙂

renatka1985
21. sep 2020

je to uplne normalne, telu bude chvilku trvat, kym sa opat "vyladis", zvlast ak este kojis.

autor
21. sep 2020

@renatka1985 práve že nekojim 😞 ako nie žeby mi menzes chýbal 🙂 len mi to je čudné 🙂

renatka1985
21. sep 2020

je to uplne normalne. po porode sa vela veci meni, aj cyklus.

limetka69
21. sep 2020

tak ja som kojila asi mesiac, maly ma 4 a pol roka a menzes stale nemam ako svajciarske hodinky, a to som veru mala, vzdy na 28. den, teraz tam mam 26, 29, 23, na porazenie....neviem kedy sa to zladi uplne, ale aj tebe to potrva 🙂

lealikk
21. sep 2020

podla mna je to normalne, aj samotny porod dokaze proste menzes posramotit, ze uz nie je ako pred tym, hlavne teda casovo. no moze sa to casom proste upravit, treba tomu asi nechat cas, pokial nemas ziadne ine problemy

autor
21. sep 2020

ešte som rozmýšľala či to nemôže byť kôli štítnej žľazy.... cez tehotenstvo som brala silnejšie ako pred a zdása mi že mi treba ešte silnejšie lieky 😞 ale na vyšetrenie až koncom novembra ....