Nepravidelný menzes a jeho meškanie

kafanka5
6. okt 2014

Ahojte dievčatá. Mám problém, ktorý síce na ďalší týždeň rozluskne môj gynekológ, no chcem sa aj tak spýtať Vás, či nemáte niektorá podobný problem.
Mávam nepravidelný cyklus, o dieťa sa snažíme už dlhšie, ale zatiaľ je to ok, nestresujem sa zbytočne. Problém je, že tento mesiac mi meškajú extrémne, mala som dostať 13. septembra a stále nič...
Áno, robila som si testy, ale nič... Bolo mi sestričkou po telefóne povedané, že stále aj tak môžem byť tehotná, záleži od omeškania ovulácie z dôvodu choroby, stresu, a hlavne pohlavného styku-kedy bol....
Ide o to, že mám neznesiteľnú bolesť v prsiach, najmä bradavkách, už asi 2 týždne, v podbrušku , stále som unavená, a znechutená, zvláštna.....
Nechcem si nič domýšlať, veď už mi meškaju cca 20dní, i keď mávam odjakživa nepravidelnu, no toto je už dosť dlhá doba.....
Za rady vopred ďakujem 😉

86alenka
6. okt 2014

držím palce, aby ti to vyšlo 🙂 mne vyšiel slabo pozitívny test až po viac ako 2 týždňoch meškania... tiež som mávala nepravidelný cyklus (28 až 39 dní bol najdlhší)...v podstate to podľa všetkých výpočtov vyzerá tak, že som otehotnela niekedy v tých dňoch, keď som už mala mať menzes....tak to ešte nemusí byť stratené... 🙂

mirkava
6. okt 2014

@kafanka5 ja som tiež vždy mavala podla počasia a niekedy mi vynechala uplne.. takze som dostala az nasledujúci mesiac... možno je to tvoj prípad.... po porode sa mi to upravilo.... ale držím palce može to byť aj babo 🙂

zuzka1008
6. okt 2014

Možno je to predčasné,ale ja som mala presne takéto stavy 😉
Tak držím palce

lulu369
7. okt 2014

@kafanka5 Podľa tých príznakov čo opisuješ môže ísť aj o tehu (presne tie isté som mala aj ja pri dcérke) 😉 A tiež patrím medzi tie, čo majú nepravidelný cyklus a ak sa smiem spýtať, kedy si si robila naposledy test? Skús spraviť teraz,možno už niečo ukáže 🙂 Držím palce aby bol výsledok taký ako si želáš

kafanka5
autor
8. okt 2014

Minuli tyzden ...v pondelok idem ku gynekologovi.mam aj horucky slabe.ja fakt neviem ide o to ze mam tazku robotu a v pripade tehu by som sa jej rada vyvarovala