Nepravidelný cyklus

jane1987
6. feb 2023

Ahojte, uz som pomaly dva roky po porode a stale mam poblaznene hormony a po skusenostiach s HAK, by som ju uz nechcela brat. Bolestiva ovulka, plet, menstruacia chodi kedy sa jej zachce, raz meska tyzden, inokedy sa dovali o dva tyzdne skor a fakt ma to uz prestava bavit. Okrem ineho mam fia v prsniku. Zeny, s cim mate aktualne najlepsie skusenosti (mimo hormonov) na tieto problemy? Gynex? Indonal? Vitex? Vdaka

andreatytler
6. feb 2023

@jane1987 Pripnem sa ak mozem... ja som si uz kupila Vitex, ale este stale som nezacala.

sollita9
6. feb 2023

@jane1987 Dobrý deň. Máte pravdu, po tehotenstve sa môže hormonálny system narušiť a celkovo aj podpopať zdravie ženy. Počas pôrodu je to super a po pôrode to može ísť k horšiemu.
Liečba hormonmi ani liekmi nevyrieši, iba odsunie problem na neskor alebo sa situácia so zdravím ešte zhorší. Prave HAK narúša hormonalny systém a oslabuje imunitný systém. Prvotnou príčinou nerovnováhy v tele je znečistenie tela toxínmi,nástupom chémie,ťažkými kovmi, zvýšeným Hcy v krvi, EBV vírus, atb, hormonmi, a zlou stravou. Môže ísť o oslabenú štítnu žlazu, ale i ostatné žľazy v tele. Toto všetko ak si vyriešite a odstránite, vaše telo sa očistí, posilní a dá znova do rovnováhy. A preto jednoznačne vám pomôže očista tela pomocou byliniek od všetkých toxínov najmä ťažkých kovov z liekov a od EBV vírusu. Existuje na to ucelený a komplexný systém. A samozrejme aj úprava stravy je veľmi dôležitá, upraviť zloženie a kombinácie potravín.Vaše telo sa Vám poďakuje dlhodobým zdravím.. Ak budete mať záujem, veľmi rada Vám vysvetlím celý postup a dám vám potrebné vedomosti na to, aby ste si mohli dať zdravičko do poriadku ;) Pekný dnik

pawli77
7. feb 2023

@jane1987 dobrý deň prajem,viem Vám poradiť ak by ste mali záujem,kľudne mi napíšte 😌

sabina20
8. feb 2023

@jane1987 dobrý deň prajem, ak máte záujem kľudne mi môžete napísať. Ukážem vám skupinu s recenziami, a pomôžem vám vyriešiť vás problém 😊