Nepociťujem pocit nasýtenia

alofinka
31. júl 2017

Ahojte, už asi 5 dní nepociťujem pocit nasytenia, stále som hladná, jednoducho zjem napr. výdatný obed, za 5- 10 min som taká hladna až mi je zle

andreakg
31. júl 2017

Ja som mala tiež také stavy,zistili mi helikobaktera.

missguerlain
31. júl 2017

@alofinka Presne toto som mala aj ja, jedla som a chybal pocit nasytenia. A strasne divne som sa citila. Popisovala som to, ze sa citim ako keby som mala dieru v zaludku, jem, jem, chvilu ok a o chvilu zase hladna.... No a potom mi diagnostikovali helicobaktera 😉

stankadu
1. aug 2017

aj mne sa to stáva, ževraj mám vela žalúdočnej kyseliny, vtedy si zvyknem dávať Helicid, ale ten je len na predpis. Nemám to pravidelne. Muž mal helikobactera ale mne ho nezistili.

alofinka
autor
1. aug 2017

No skúsim si urobiť test, má napadá ze už asi rok mam aj kútiky a nevedia z čoho,

alofinka
autor
1. aug 2017

A keď zistím ze ho mam kde mam ist

majulino
1. aug 2017

@alofinka s pozitivnym testom k obvodnej by som isla vsade inde k odbornikom potrebujes vymenny listok

alofinka
autor
2. aug 2017

No urobila som si test na helikobaktera a bol negatívny co teraz, mam ísť ku obvodnej? Zaujímavé sú aj tie moje kútiky, už ich mam rok možno to spolu súvisí neviem

alofinka
autor
16. aug 2017

Všade sa čaká mesiace kým vám vyšetria a ja stále umieram od hladu nemôže to byť psychika?