Necitlivé brucho po sekcii

tehotna40
18. apr 2021

Ahoj baby, pekný večer, dnes som presne 4m po sekcii. Pozerala som si práve jazvu a spodok brucha mam stále úplne necitlivy. Štípem sa a nič necítim. Kedy sa to dá do poriadku alebo je niečo zle ?
Ďakujem

willy185
18. apr 2021

@tehotna40 ja som po sekcii uz 2 roky a miesto pod jazvou si necitim do dnes 🙄 nemusi to tak byt vsak u teba,vacsinou sa nervy obnovia....alebo si proste zvyknes 😁

veronice
18. apr 2021

Mne to preslo tak do roka cca... Sekcia je velky zakrok v brusnej dutine, treba dat tomu cas, bude dobre ❤️🍀💪

jeliz59
18. apr 2021

Som po sekcii 3 roky 7 mesiacov a stále je tá časť brucha necitliva...😂zvykla som si...už😅

mimka11111
18. apr 2021

@tehotna40 som 4roky po sekcii a stále necitlivé miesto

tehotna40
autor
18. apr 2021

Ďakujem baby, nieje to niečo hrozné, mate pravdu dá sa zvyknúť, len sa mi to zdá uz dlho, ale keď čítam vaše príspevky asi si ešte počkám. Mala som aj problémy s ranou, konečne sa mi to zahojilo, vo vnútri mam ešte také "guče", ale lekárka hovorila ze zrasty tam nevidí. Ten malý zázrak stoji zato

pininka1
19. apr 2021

@tehotna40 ja mam uz skoro cele necitlive, pre tazky priebeh po slepom.creve mam uplne to brucho smerom hore necitlive. Je to preto ze prerezanim porusili nervy, lekar mi vravel ze je to normalne.

hennyinnsbruck
19. apr 2021

Som 2.5r po sekcii a tiež necítim.. Po pôrode mi kázala pôrodná baba masírovať brucho zubnou kefkou vraj sa "aktivujú" nervové zakončenia, ale to bolo tak strašne nepríjemné že som sa nato vykašľala. 🤪

juliet86
19. apr 2021

@tehotna40 da sa to riesit fyzioterapiou a aj by som ti to odporucala aby si to mala co najlepsie zhojene najma ak chces byt este znova tehu. treba s tym zacat pracovat cim skor

nikpa
19. apr 2021

@tehotna40 možno aj nikdy