Nechránený sex s neznámym - test na pohlavné choroby

12. feb 2024

Baby prosím, neodcudzujte ma. Mala som ťažké obdobie, úmrtie v rodine, rozchod...to je jedno. Bola som v bare s kamoškami, opila som sa. Mala som sex s chlapom, ktorého poznám, je to sukničkár, ale v tom momente mi bolo všetko jedno. Otázka - vie mi gynekológ na požiadanie urobiť test na pohlavné choroby? Áno, viem, že som na toto mala myslieť, nemoralizujte ma. Ja mám vyčitiek až až. Samozrejme, že chlap si ma zablokoval, kde sa dalo (snažila som sa ho vypátrať).

janai1
12. feb 2024

Áno, vie.

eternity24
12. feb 2024

Jasne, že vie. Verim, že si sa poistila a užila si tabletku “po”.

autor
12. feb 2024

@eternity24 áno, to som vyriešila

bluka2
12. feb 2024

Pokiaľ viem na niektoré choroby treba dlhšie počkať s testovaním, ale veď poraď sa s dr

wishes
12. feb 2024

… achh jaaaj
skor ma zaujima, ze na co si po nom este patrala? si sa ho chcela opytat, ci nema nahodou nejake pohlavne choroby alebo co?

maryskas
12. feb 2024

pripadne, ak to nechces riesit s gynekologom, tak napr. medirex robi vselico, aj tieto testy, samozrejme platene.

eternity24
12. feb 2024

@bluka2 áno, aj mne sa zdá, že je tam nejaká inkubacna doba. Najlepšie ked sa autorka poradí s dr.

elenka74
12. feb 2024

Ja ti držím palce, aby si za svoju chybu nezaplatila nejakou pliagou.

vanilkovazmrzka
12. feb 2024

Neboj sa, nikto ta neukradne ;) a testy si mozes nechat spravit akekolvek, ked si ich zaplatis.

lonely66
12. feb 2024

myslím, že ak si ich uhradíš, tak áno.

snehulienka99
12. feb 2024

Musíš čakať ..myslím,že taká chlamydia sa dá zistiť zo steru až po mesiaci..ostatné neviem. Všetko sa dá liečiť kľud..nemysli na najhoršie,lebo sa zničiš

angelinja
12. feb 2024

@snehulienka99 chlamydia je to najmenej ...al tak podla mna zase na sr suneni az tak rozsirene pohlavne hcoorby..ci , skor by som sa bala inych

bolarazjedna
12. feb 2024

No, môže ti spraviť... Ale napr také HIV sa testuje až po 3 mesiacoch.

snehulienka99
12. feb 2024

@angelinja ale sú. Skôr o nich veľa ľudí nevie,lebo im nespôsobujú problémy..a sú prenášačmi...môj bývalý partner ma nakazil ureaplazmou a trichomoniazou,jemu nič nebolo,mne ano..po rozchode som sa dozvedela ako ma veselo podvádzal.

snehulienka99
12. feb 2024

@bolarazjedna HIV otestuju po 3 týždňoch,ale musí ísť aj opakovane

bolarazjedna
12. feb 2024

@snehulienka99 mne sa to tak vstiepilo do pamäte - aj máš test na HIV negatívny, znamená zo, že pred 3 mesiacmi si bola s určitosťou negatívna, tie ostatne mesiace nevedia s určitosťou povedať.

snehulienka99
12. feb 2024

@bolarazjedna protilátky sa začínajú objavovať po 3 týždňoch cca až do 3 mesiacov. Preto sa odporúča až po troch mesiacoch.ale môže ísť skôr, no treba to zopakovať

trinityf
12. feb 2024

Ak doverujes svojmu gynekologovi, tak sa s nim o tom otvorene porozpravaj a povie ti viac.

lavender94
13. feb 2024

Neviem, či toto vôbec hradí poisťovňa, takže ja keby riešim toto, idem rovno do súkromnej kliniky a nezaťažujem tým gynekológa. Ale výsledky by som mu potom doniesla