Najlepšie tampóny

fifulik
26. aug 2022

Baby, aké sú podľa vás najlepšie tampóny…zvažujem, že prejdem z vložiek na tampóny..najlepsie také aby som za ne nedala 5€😁

laura164
26. aug 2022

OB, ostatné hneď pretecu aspoň mne

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatianaba
26. aug 2022

@fifulik Ja kupujem v DM,ich znacka Jessa,80ks za 3,55€. Pouzivam uz dlho,som s nimi spokojna.

ms_green
26. aug 2022

Ja som pred určitou dobou prešla z tampónov na kalištek ale keď som posila tampóny, nosila som Ob. Ostatné sa mi zle zavádzali alebo pretekali.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
26. aug 2022

Ako prve v zivote som skusila OB a uz som im ostala verna.

guliver19
26. aug 2022

@fifulik najlepsie su ziadne. Treba sa zamysliet kolko odpadu zena za ms vyprodukuje. Kup si kalisok a mas vystarane na pol zivota ak sa onho dobre staras aj na cely. Ja pouzivam uz 8 rokov a mam absolutny pokoj.

barborachors
26. aug 2022

@guliver19 a este treba dodať ze tampony su lepene lepidlom, ktore sa v posve rozkladá a prenika do tkaniv. A tampon nielenze zapchava prirodzeny odtok krvi a tym podporuje tvorbu zrazenin, základ pre buduce cysty ale lepidlo vyrobene z chemických látok sa usadza v tele... nakoniec ako vsetko cudzorode v tele... je toho viac ale to by bol dllllhy príspevok.

nina255
26. aug 2022

@guliver19 ja si napriklad toto neviem predstavit, ako ho pouzivat napr v praci ? Kedze umyvadlo nemame priamo vo wc ale az mimo.. mi to pride nerealne

benit
26. aug 2022

Ob, mne jessa nevyhovovali. Ob maju taku vrstvu co lahko vklzne.

fifulik
autor
26. aug 2022

@barborachors 😬Joj tak to som nevedela

fifulik
autor
26. aug 2022

@guliver19 aj nad tým som rozmýšľala…a je to vobec pohodlné nosiť?

benit
26. aug 2022

@fifulik ob nie su bielene chlorom.

ysa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1lenka_
22. jan 2024

Pripajam sa k ostatnym rozumnym nazorom, je to odpad co vdaka uuuzasnemu rozmnozovaniu musime robit, pre mna osobne a mnohe ine je cely proces nechutny, kedze nestojim o rodenie deti.