Náhla bolesť pri pohlavnom styku

nika23t
9. dec 2020

Zdravím, prosím o radu alebo skúsenosti... Po častejšich problémoch, ktoré som riešila canestenom tbl a macmirorom complex (na striedačku, pár mesiacov, nie v kuse, ale často) u mňa nastala neskutočná bolesť pri styku... Nikdy predtym sa mi to nestalo, a neviem, ako to riešiť. Dr tvrdí, že všetky výsledky mam v poriadku. Nie je to infekcia ani zapal, chlamydie ani nič. Vlastne všetky výsledky ukážkové. Avšak sex neprichádza do úvahy, lebo akoby ma rezali... Už samotne vniknutie je neznesiteľné... Co ešte skúsiť? Pomohol niekomu napr. Rosalgin? Aj lubrikant sme skúšali, rovnako neznesiteľná bolesť....

nevenka
9. dec 2020

Toto moze byt aj znicena sliznica po tolkych kremoch a cipkoch, zazila som to v 2.tehotenstve, kde doktorka zakazala na urgente cokolvek si tam davat asi tyzden, len umyvat zvonku repikom max., neskor lakotbacily. Ale kazdopadne, moze to byt aj nieco ine...

nika23t
autor
9. dec 2020

@nevenka ja sa idem zblázniť už z toho. Necítim žiadnu bolesť ani výtok, nič. Lenze akonahle sa ideme pokúsiť o niečo, tak neskutočná bolesť. Úprimne, aj mne napadlo, ci som sa tam dole už celkom "nerozbila" tým všetkým, čo som do seba navkladala... Každopádne, veľmi pekne ďakujem za radu.

simsalabim
9. dec 2020

@nika23t zvhlcenie a regeneracia je kluc. Skus si dat kuru - napr. gel Hydrofemin. Zvlhcuje, kyselina hylauronova regeneruje sluznicu a kyselina mliecna podporuje laktobacily.

pininka1
9. dec 2020

@nika23t to uz moze byt aj psychika, nevies sa uvolnit, bojis sa podvedome ze zasa bude nieco zle. Ako pisu dievcata, urcite niecim zvlhcit, repik stahuje, ten by som asi velmi nedavala a uvolnit sa, dat si vinko a tak. Alebo skuste v sprche.

nika23t
autor
9. dec 2020

@pininka1 ale ja som v pohode, nikdy som nemala nejaké problémy alebo bloky. Dokonca sme skúsili aj lubrikant, preto si myslím, že môžem vylúčiť to, že by mi chýbala vlhkosť. Len mam pocit, akoby ma všetko okolo hneď pri vstupe dnu rezalo.. . Ale len pri styku. Inak nemám žiadne problémy... Ale som vďačná za kazdu radu a názor, lebo už som naozaj v koncoch... Inak by som nepísala. A navyše, prvé riešenie som hľadala u lekára...

nika23t
autor
9. dec 2020

@pininka1 ale to vínko asi skúsim 😜

pininka1
9. dec 2020

@nika23t ja ti verim, len dedukujem, niekedy ozaj clovek vyskusa vsetko a nic nejde. My zeny to mame ozaj tazke....ja mam kamosku ktora po porode moze iba v jednej polohe, vsetky ostatne ju strasne bolia. Je to smutne, ale zial je to tak.