Nádcha v 7. týždni

zuzdom
28. jún 2017

Baby mate skusenosti s nadchou v tehotenstve ako ste ju liecili.ja som ju dostala od mojho syna uz asi treti den ma trapi zapchaty nos 😪 v hlave mi huci ako keby ma niekto ovalil..je mi zle od zaludka no uz som zufala 🙁 nejaku radu ci mozem nejake spreje do nosa.tie s morskou vodou nezaberaju povedala by som ze mi este viac upchaju nos..dakujem za vsetky rady..zuzana

larnaca
28. jún 2017

@zuzdom len morska sol alebo vincentka sprej do nosa.neboj prejde 🙂

zuzdom
autor
28. jún 2017

@larnaca bodaj by to uz preslo najviac ma rozculuje to hucanie v usiach a hlave ale to bude urcite z toho zapchateho nosa

maminuska
28. jún 2017

@zuzdom ja som si dávala normálne olynt , mám to od Mudr.Krajčoviča ktorý na stránkach Heliosu na takúto otázku či je možné používať v tehotenstve v prvom trimestri Olynt, napísal že ano .
Používala som pri 2,3 a 4 tehotenstve a deti mám úplne v poriadku .

zuzdom
autor
28. jún 2017

@maminuska ja mam doma nasivin soft a tiez som uz vahala ze si ho dam lebo niekde som citala ze aj ten nasivin soft sa moze

larnaca
28. jún 2017

Este sa moze Mucoviral

zuzdom
autor
28. jún 2017

@larnaca ten som presne zhanala asi pred dvoma mesiacmi este som nebola ani tehotna a pochodila som asi sest lekarni a vsade mi povedali ze sa im neda teraz objednat lebo ho nemali tam z kadial ho objednavali tak musim skusit ci ho uz niekde kupim 😉

bienennest
28. jún 2017

@zuzdom Ahoj, skus pouzit nosnu sprchu.. nosne dutiny sa pri nej vymyvaju len morskou solou a je to teda absolutne neskodne aj pocas tehotenstva. okrem toho je to vyborna pomocka aj pri zapaloch nosnych dutin, ci inych ochoreniach pri ktorych sa ti nosne dutiny uzatvoria (napriklad usne zapaly), takze vyuzijes aj ked uz tehotna nebudes. http://skolafreedivingu.cz/clanky/konvicka-neti...

lubka3232
28. jún 2017

ja som používala vincentku prípadne som sa naparovala s harmančekom. a ešte super vec je biolampa.

prirodka
28. jún 2017

Bioptron je veľmi dobrý, neškodí. Oxy spray do nosa-okysličená voda v spreji alebo j FIRST-obsahuje propolis a11 protizápalových byliniek....do nosa, do hrdla striekať viackrát denne.Moja dcéra používala aj prírodný produkt bez vedľajších účinkov, pomohol a dieťatko je zdravé.Veď radšej prírodné veci ako syntetiku,nie?🙂