Nabehne mi menštruácia?

baja28
15. apr 2015

Ahojte zienky, chcela by som sa opytat ci ste si nieco podobne nezazili a ako ste to riesili. Pokusim sa strucne lebo by to bolo na dhlooo. Tak od 13rokov som mala problemy s cyklom raz som nemala menzes (niekedy kludne aj par mesiacov) alebo som mala pol roka vkuse a silny ze nepomohlo ani stale menenie vloziek a pretiekla som. Tak nastupovali vysetrenia nic neukazalo tak vyvolavacky, spustacky a tak dokola. Bolo mi z toho zle az v 15r som zmenila gyn. a ten mi nasadil antikoncepciu. Vsetko potom ok kazdy mesiac. Teraz mam skoro 24 v januari som vysadila nakolko som mala od 18r priatela tak som ju ani nevysadzala. V januari nedosli doslo nieco ako spinenie hnede az v 22.3.2015 malinko a len 4dni. S priatelom sa nechranime teraz cakam na dalsiu mrchu. Bojim sa, aj ma strasili, ze nikdy nebudem tehotna..dakujem 😖

wewe22
15. apr 2015

Treba sa poradiť s lekárom ten bude vedieť čo a ako

bonaqa2013
15. apr 2015

Môže to byť aj tehu

absurdum
15. apr 2015

po vysadeni antiky je ovela vacsia sanca otehotniet. bola som na tom s menzes podobne ako ty, tiez som brala antiku iba kvoli uprave cyklu. pred uzivanim antikoncepcie som niekolko rokov neotehotnela, hoci sme isli naplno, neviem preco. po vysadeni antiky som otehotnela hned.

kittyjuliette
15. apr 2015

Ja som po vysadeni antikoncepcie nemala menstruaciu dva mesiace,tehotenske testy negativne,po dboch mesiacoch som to dostala a hned dalsi cyklus ostala tehu😊ked som sa o tom rozpravala s lekarkou,vysvetlila mi,ze je bezne,ze po vysadeni cyklus nejaky cas hapruje a menstruacia sa nemusi dostavit

dadulka256
16. apr 2015

skús sa poradiť s gynekologom na stránke www.poradnagynekologa.sk