Myóm a snažilkovanie

zuzickab1
7. mar 2015

Ahojte! Musim sa s vami podelit o moju obrovsku radsost! Mam 33 rokov a 4 roky sme sa s manzelom pokusali o babatko... Nedarilo sa to preto, lebo lekar mi povedal, ze mam v maternici myomy a tie pravdepodobne brania otehotneniu, lebo vajicko sa nevie uhniezdit. Uz to vyzeralo, ze budem musiet ist na operaciu, ale nechcelo sa mi, lebo ked som sa radila s viacerymi lekarmi, tak povedali, ze pre mladu nerodiacu zenu je vzdy riziko, ci po operacii bude moct mat deti.... Moj obvodny gynekolog ma do tej operacie tlacil a nebola som s tym stotoznena, bala som sa, ze co ak operacia zle dopadne.... Zmenila som gynekologa na odporucanie mojej kamaratky. Ten mi pri prvej navsteve navrhol, aby som vyskusala preparat Esmya, vraj ma s nim velmi dobre skusenosti, ze by mal pomoct pri zmenseni myomov.... Hovorim si, ze vsetko lepsie ako operacia, tak som to vyskusala... Uzivala som ju 3 mesiace a po skonceni liecby som za 2 mesiace otehotnela!!!! Nechcela som sa predcasne radovat, ale uz som v 5-tom mesiaci a vsetko je v poriadku, tak chcem tu moju radost vykricat celemu svetu!!!! Urcite mozem Esmyu len doporucit vsetkym mladym zenam, ktore maju myomy a nedari sa im otehotniet...

malabiba
7. mar 2015

gratulujem 🙂 no neviem či je to preparátom, mám deti a otehotnela som s myómom

sunny15
7. mar 2015

Ahoj,tiez mam krasneho 2,5rocneho synceka a otehotnela som s myomom ktory mal 4cm,pocas tehotenstva rastol dalej az do 7cm...maly sa kvoli tomu narodil sekciou,ale uplne zdravy a bez akychkolvek komplikacii pocas tehotenstva...neuzivala som nič...ani nechcem...ale som rada ze ti tabletky pomohli 😉aj ked mnohe baby maju z nich strasne neziaduce vedl.priznaky a ucinky... drzim palce.

janinah
7. mar 2015

celom nenápadná reklama 😉

sunny15
7. mar 2015

@janinah tiez ma to napadlo,ked som zbadala ze prispevok ma pridany 1 a dnes je len registrovana ... 😝

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz