Myóm a snažilkovanie

blanka12
12. mar 2013

ahojte kocky ma niekto skusenosti kem miomami chcela by som otehotniet a nedary ☹ sa nam miom mam vmaternici ☹ dakujem

kacenka78
12. mar 2013

@blanka12 aj ja mám myom, doktorka mi to oznámila, ked som bola v cca 9 tt, ze ho mám, ale ze to nebráni tehotenstvu a pôrodu, sledovala ho počas poradní, do 20tt rástol, potom sa stabilizoval, stále ho mám ... dokonca nebránil ani prrirodzenému pôrodu......

janinah
12. mar 2013

u mojej sestry myom "prevalcoval" plodík a skončilo sa to spont. potratom,sestra pred otehotnením nevedela,že to má..

blanka12
autor
12. mar 2013

@kacenka78 moja ja co som bola na uzg povedaly mi ze to nevadi vobec ani nerastie len sa objavyla cista ale ta prasnke pocas cilkusu ale neche sa nam trafit no vudime nechame tomu cas

luciaalex
12. mar 2013

Skus to poriesit pred otehotnenim. Moja znama predcasne porodila v 28 tt , povedali jej za kvoli myomu.

blanka12
autor
13. mar 2013

@luciaalex ahoj moja ten miom jej urobyl velky problem ked skor porodila a ona ho mala vmaternici

kalista32
30. aug 2013

no toto som nemala radšej čítať ja mám po pre-liečení myóm zmenšený a snažím sa otehotnieť a chcem ísť na IVF 2 pokus trošku ste ma postrašili 😖 ale ten myóm je fakt neplecha ☹