Mykóza u muža a ženy

10. dec 2021

ahojte,podla vsetkeho mi zacala mykoza tak som kupila canesten tablety a mast candibene a mne to teda uz nastastie ustupuje (mala som len svrbenie) ale priatel povedal ze aj on ma,staci mu davat mast candibene alebo canesten? alebo zavolat lekarke nech predpise nejake antibiotika? mame to prvy krat za tych par rokov…

vitriolka
10. dec 2021

a vaginalne tablety by akoze ako uzival? staci mu natierat mastou 2x denne 7dni, resp ked uz mykozu nebude mat, treba este par dni natierat, aby sa nevratila

autor
10. dec 2021

@vitriolka neviem co nechapes na mojom prispevku..pytam sa ci mu staci mast alebo volat dr na atb..ked som mala zapalay brala som normalne atb co sa prehltali

simsalabim
10. dec 2021

Na mykozu sa atb nedavaju. Treba antimykotika. A k tvojej otazke - muzovi staci masticka, ale potierat aspon 3 dni po vymiznuti priznakov.

ninka99865
10. dec 2021

Mne dala lekárka pre partnera mycomax 1 tb a potom krém

autor
10. dec 2021

@simsalabim dakujem ,kupil canesten

eviku777
13. dec 2021

antibiotika nie su na mykozu! amtibiotika mykozu sposobuju ako neziaduci ucinok! mal by mu stacit canesten krem a nesexujte do konca liecby qk sa vam to opakuje tak je na predpis napr mycomax

eviku777
13. dec 2021

ked ste mala zapal pravdepodobne bol sposobeny bakteriou preto antibiotika… NIE na mykozu