Mykóza a svrbenie

simoncik
26. jan 2022

Zdracim zienky. Rada by som vas poprosila o radu. Mam mykozu. Najvacsi problem je svrbebie z vonku. Mam cipky z vnutra to je ok a fungicidin zvonku. Zda sa mi ze malo pomaha. Nie je nieco este lepsie na kvasinky z vonku. Da sa kombinovat hoc aj dva kremy? Nemala som to uz velmi dlho. Fungicidin vzdy zabral no je to uz 4 den a necitim velke zlepsenie. Ako sa toho co najrychlepsie zbavim.

sima338
26. jan 2022

Počkaj do konca liečby, potom kontrola u dr, keby máš stále ťažkosti, vyriešiš inou liečbou, urobí ti doplnkové stery a nasadí iné.

akinom0077
26. jan 2022

@simoncik kombinovat nie

kp7333
26. jan 2022

@simoncik Canesten combi

ninusa221
27. jan 2022

Aj ja mam teraz a ten fungicidin tiez nic dala som si canesten tak sa mi zdá že lepšie.

eeerickal1
27. jan 2022

Kombinovať viacej krémov to nie, skús aspoň teda mne pomohol wobenzym, samozrejme, že to chce čas aby to prešlo, ale kombinácia takejto liečby je účinná, mne sa to osvedčilo a mám svätý pokoj už dlho 🙂

vanda323
27. jan 2022

Ja sa inak ženy cítim strašné ako nejaká špinďura.
Toto tehotenstvo mám vždy mykozu.....nechápem to

eeerickal1
27. jan 2022

@vanda323 podobne som sa cítila, keď som mala mykózu a duplom, keď sa mi neustále vracala. Ale teda prišla som na to, že u mňa to mala na svedomí všetko oslabená imunita. Teraz mi je dobre a teda dúfam, že sa to už u mňa neobjaví lebo ozaj nervózna som z tých problémov bola.

vanda323
27. jan 2022

@eeerickal1 Verím ti ja nechápem tiež tomu že z čoho neustále sa to vracia pri Tom keď niesom tehu tak nic

eeerickal1
27. jan 2022

@vanda323 s gyn si sa neskúšala poradiť, že čo by ti odporučila v tehu? A to máš od začiatku tehotenstva, či kedy sa ti to začalo? Lebo teda ja som mala čo robiť, keď problém mi trval niekoľko týždňov, niečo ešte mesiace :/