Mykóza a Rosalgin popri antibiotikách?

ivs123
2. jún 2019

Dobrý deň, chcela by som sa spytat beriem antibiotika a k tomu aj probiotika no aj napriek tomu sa mi spravila mykoza. No o 2 dni mam dostat menzes. No strasne to stipe, svrbi pali. Neviete mi niektora poradit co robit rozmyslala som nad Rosalginom no nemam zatial s nim ziadne skusenosti. A ci ho mozem pouzit aj pocas antibiotik. Za rady dakujem ☺

nikushka8
2. jún 2019

@ivs123 ahoj, ak to uz velmi stipe, v lekarni si kup skor canesten. Ale najlepsie je skocit k dr. S v liecbe pokracovat aj po menzese, nech sa to hned nevrati.

bagre
2. jún 2019

ahoj, rosalgin ti už asi nezaberie - hlavne keď musíš ďalej brať atb a ešte ťa čaká aj menzes, zožeň si canesten 500 to si ešte stihneš dať, on dačo pôsobí aj ďalej. a aj hneď po mezese by sa ti dačo zišlo, multigyn gel napr pár dní... ak by bolo moc zle aj počas menzesu ti môže dať dr. lieky ale to je normálna tableta na zapíjanie, nie na vkladanie.

zuzkapap
2. jún 2019

Okamžite prestat jest všetken cukor lebo to podporuje mykozy... Naozaj to najviac pomaha - odskusane veľakrát! Okrem tých kremov poradenych vyššie ale najlepšie si dat niečo predpísať u gynekológa, mne zaberal macmirror 🙂