Mykóza a kondóm

8. okt 2021

Ahojte...mohlo sa stať,že som dostala mykózu z kondomu?
Mám nového priateľa a s ním teda pouzivame kondóm (s predošlým priateľom som nepouzivala.
Kondómy boli aj klasické aj s tou príchuťou, či čo to bolo a pár dní na to mykóza.
Mohlo to byť aj teda z toho latexu?
Vďaka za odpoveď

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. okt 2021

@raja95 je pravda,že som poslednej dobe aj veľa vlhcenych používala 🤔 vraj to tiež není dobré 🤷🏼
Gynekológ povedal,že na umývanie vraj nestačí čistá voda ale aspoň to detské mydlo.
Tak teraz som v dileme, že keď sa doliecim, či mám používať mydlo, alebo len vodu, či ako 😅
No uvidíme, ďakujem za odpoveď ❤️

vellllo_70
8. okt 2021

Ja som taktiež mala mykózu a gynekológ mi povedal že najlepšia je čistá voda tak urob ako ty uznáš za vhodné 😇 skús mydlo nejaké jemné a ak ti to nesadne tak klasika len voda.

silviazlat
8. okt 2021

Skus používať proste umývací intímny gél a mas to. Napr gynella ma dobrý

pininka1
8. okt 2021

Moze to byt z kondomu,skuste zmenit znacku, daju sa aj v lekarni kupit a jednoznacne na umyvanie intimny gel

autor
10. okt 2021

@vellllo_70 no mala som chilly, to ma po krátkom čase začalo štípat, a potom Lactacyd a to mi tiež dosť podráždilo 🙈 tak skúsim len to detské mydlo a vodu

autor
10. okt 2021

@silviazlat ja som skúsila chilly, a to ma po krátkom čase začalo štípat, a potom Lactacyd mi to tiež dosť podráždil :/

autor
10. okt 2021

@pininka1 🤔 no asi skúsime nejaké pre alergikov alebo čo 😅 lebo pozor si dávame, ak je to občas bez, ale na druhej strane dieťa ešte nechceme,tak radšej s kondómom.
No a tie gély....používala som chilly a po krátkej dobe ma to začalo štípat, a Lactacyd mi to tiež podrazil :/

pininka1
10. okt 2021

Treba skusit este nejaky iny, alebo ozaj to detske mydlo

silviazlat
10. okt 2021

To sú len reklamné ťahy hentie gély. Gynella mam odskúšanú. Tiež som dlho hľadala kým som našla takú ktorá mi vyhovuje