Mykóza a doplnky výživy

zazrak1991
15. júl 2024

Ahojte ,na trhu je toho veľa a nemám skúsenosť ktoré výživové doplnky pomáhajú ,viete poradiť ? Beriem dlhodobo mycomax na predpis ale ten sa môže brať pol roka a musí byť 2-3 mesiace pauza. Zrovna teraz uplynul pol rok a ja v tej pauze nič iné vždy nerobím len striedam vkladacie tabletky lebo akonáhle tie lieky vysadim mykóza je naspäť. Prosím ktoré doplnky naozaj účinkujú ? Je leto ,nechcem si stále niečo vkladať zospodu ,keďže sa chodíme aj s deťmi kúpať a celkovo v tomto teple 🫣 prosím poraďte čo kúpiť,našla som kadejaké prípravky len neviem ,ktoré sú dobré 🤷‍♀️ a prosím vás 🙏🙏🙏 odpovedajte len ak viete odpovedať na to čo potrebujem . Neriešte spodné prádlo ,diéty ,partnera atď....trápim sa s tým roky ,takže základné info mám a viem aké spodné prádlo treba nosiť , viem že treba probiotiká ,diétu som tiež držala skoro rok - bez výsledku a partner bol na vyšetrení a on je v poriadku . Takže len ma zaujímajú tie doplnky dakujeeeem

tina1549
15. júl 2024

ja som si nedávno kúpila ženské probiotiká, značka od Dr.Max ale ešte neviem posúdiť výsledky. Tiež sa s tým trápim roky a vždy ked mi niečo doktor poradí tak je pokoj len na chvíľku. Ja som bola liečená už aj na bakteriálnu mykózu.... je to začarovaný kruh

na ureoplazmu vás testovali?

zazrak1991
autor
15. júl 2024

@tina1549 áno ja mám už kopu vyšetrení ,jednoducho mám chronické mykozy už od cca 17 tich rokov (teraz mám 32) . Super mi zaberá ten mykomax ,počas užívania nemám ani raz 🙏 len musí byť tá pauza a vždy keď prestanem tie tabletky jesť tak zase ,týždeň dobre ,na druhý týždeň už vklady zospodu ,a stále sa to takto opakuje až kým mi ich nenasadia znova 😥 teraz mi tá pauza vyšla zrovna v strede leta ,máme ísť aj na svadbu ,kúpať sa a ja už mám z toho stres že zas to príde

levantinka
15. júl 2024

@zazrak1991 a vies ze mykozu sposobuje dost casto stres? Psychicka nepohoda. Nemusi byt pricina len v tele. Ak si mala dietu cize ziadny cukor, alkohol, lepok a vracala sa ti, hladala by som pricinu inde.