Mužské hormóny a šanca otehotnieť

anna1999
3. jan 2016

Možem byť tehotna ak mam vela mužskych hormonov ? Som stoho zufala lebo velmi chcem bábätko :( ma stym niekto skúsenosť?

seahorse27
3. jan 2016

Castokrat to byva prekazka v otehotneni - hormony treba upravit, cize smer gynekolog.

anna1999
autor
3. jan 2016

@seahorse27 ci ze je tam niejaka sanca?

seahorse27
3. jan 2016

@anna1999 podľa mna áno, treba to prebrať s gynekológom.

sindas
3. jan 2016

Urcite mate sancu otehotniet.... mala som podobny problem a teraz mam krasneho zdraveho 16 mesacneho syna

anna1999
autor
3. jan 2016

@sindas konkretne aky

eninka27
3. jan 2016

ja mám tiež zvýšený testosterón, ktorý býva sprievodný pri polycystickych vaječníkoch a som v 18 tt, takže nezufaj 🙂 ak chces nejake infošky, kludne IP 🙂

lucinda13123
3. jan 2016

Ja mam tiez problemy s muzskymi hormonmi, a momentalne som v 18 tt. Vsetko treba prebrat s gynekologickou a zrejme nasadi liecbu, aj ked mne nic nepomohlo. Da sa otehotniet drzim palce 🙂

anna1999
autor
3. jan 2016

@lucinda13123 a otehotnela si bez nijakych liekov? A ako dlho ste sa snazili? Vdaka 🙂

lucinda13123
3. jan 2016

@anna1999 snazili sme sa skoro styri roky nikto nic neriesil az takmer po dvoch rokoch, prisli mi na minimalne hodnoty progesteronu. Vysoke hodnoty testosteronu a bola som jasna. Polycisticke vajecniky, uz som bola zmierena ze este dlho sa nam nic nepodari, potom zacala liecba duphaston clostilbegyt tri mesiace nula bodov po liekoch ziadna ovulacia nic, vykaslala som sa na to tri mesiace som nebrala nic, potom som nasla vitaminy gs mimistar tie som brala skoro tri mesiace a zase som vysadila

anna1999
autor
3. jan 2016

@lucinda13123 a potom si otehotnelaa?

lucinda13123
3. jan 2016

Po dvojmesacnej pauze neuzivania nicoho som ostala tehotna

maminka1986
3. jan 2016

@anna1999 ja mam tiež PCO vaječniky tekže testosteron..ak ma tvoj muž super spermie nebude dáky problem a jasne ak mávaš pravidlenu ovualciu čo pri testosterone neviem či býva :( lebo ja som mavala nepravidelne ovulaciu a manžel nie až tak super spermie ale vela žien otehotnelo aj tak ale vravim je to o velkej nahode a šťastí podla mna my sme sa snažili necele 4 roky a nič...pomhli nam v centre a IVF

sindas
4. jan 2016

@anna1999 tiez mi doktor povedal ze mam vela muzskych hormonov v maternici ale brala som inofolic a dva mesiace nato som otehotnela...

zuzik140
4. jan 2016

ja mám tiež tento problém, aj keď zatiaľ sa ešte nechystám otehotnieť, ale to len preto, že nemám s kým zatiaľ :D Ale v budúcnosti by som určite veľmi chcela a mať aj viac ako jedno dieťa. Už mi riadne občas tikajú biologické hodinky 🙂 a presne toho som sa bála, že ako s týmto. a ešte mám teraz časté aj mykózy...ozaj a máte vzhľadom k tomu zvýšenému testosteronu aj problémy s cyklom? ja hrozné, absolútne mi nepríde sama..asi trikrát som mala vyvolavačku a raz som brala lutenyl. 12.1 idem opäť ku gyn.keďže aj problémy s mykózou aj opäť mi neprišla...

mimina00
4. jan 2016

Ze vraj aj ja mam,no vzdy som otehotnela hned 🙂

anna1999
autor
4. jan 2016

@zuzik140 ako ani ja nechcem otehotniet hned teraz ale bojim sa ze nebudem mat :( kvoli tomu menstruaciu nemam stale niekedy mi meska dve mesiace niekedy mesiac a niekedy mam na cas

zuzik140
4. jan 2016

@anna1999 no presne toho sa bojím aj ja a riadne :( Noo, ja ju tiež vôbec nemávam, v podstate mi naposledy normalne prišla v marci, potom mi meškala do júla, tak som brala ten lutenyl a neskôr 3 vyvolavačky a teraz samozrejme zase nič, takže uvidím toho 12. teda určite zase vyvolavačka :(

anna1999
autor
4. jan 2016

@zuzik140 ale ja som citala ze na to su lieky ale aj tak tomu neverim ze je tam sanca :( ty mas aj nadmerne ochlpenie ?

zuzik140
4. jan 2016

@anna1999 nie, teda aspoň myslím, že to čo mám je asi normálne...Ja som to zistila tak, že mi stále meškala, resp. vôbec nechodila, tak mi gyn. vzala krv a vtedy to zistila. No tak mi nasadila lutenyl, ale ja som bola potom chorá, najprv problémy so žalúdkom, potom zápaly moč. ciest a z toho samé mykózy..taže tak..teraz 12. sa musím spýtať čo s tým cyklom....

anna1999
autor
4. jan 2016

@zuzik140 tak dufajme ze budeme mat 🙂

martinka0102
9. jan 2016

Ahojky aj já mám mužské hormony a aj napriek tomu mám krásnu 2 ročnu paradnicu.A nesnažily sme sa ani dlho takže sa neboj tehulka isto budeš .Ale k tomu gyne. by som si určite zašla.Držím palečky 🙂

simaaprilova
9. jan 2016

Ja som mala tiez zvyseny testosteron kvoli polycystickym vajecnikom.gynekolog mi dal na podporu menzesu a ovulacie clostylbegyt a uzivala som inofolic(kyselinu listovu) a nedarilo sa nam rok.potom som vsetko vysadila a kedze som nemala plodne dni medzi menzesmi vobec tak sme skusili s muzom otehotniet pocas menzesu uz ked som mala predposledny den taky slaby a na prvykrat sa nam zadarilo,cize som mala asi vtedy plodne dni.cele rozhadzane kvoli testosteronu.cize nevzdavat sa skusat a hlavne nehadzat flintu do zita🙂 vela stastia🙂