Mužské hormóny

kejsinka
1. feb 2016

Ahojte chcela by som sa opytat ci zena moze otehotniet ak ma vela muzskych hormonov , menstruacia mi nemeska len to ochlpenie :( otehotneli ste aj ked ste neberali tabletky? Lebo zatial neberiem ziadne iba magnezium ..vdaka

dominikav123
1. feb 2016

mas potvrdené z testov že máš nadbytok testosterónu ?

kejsinka
autor
1. feb 2016

@dominikav123 v nemocnici mi povedali ze mam vysoku hladinu

dominikav123
1. feb 2016

Zvláštne lebo vačšinou sa na to príde prave pri problémoch s MS. Pokial problem s MS nemáš tak by to nemal byt problem ale samozrejme na to tu je gynekológ / endokrinológ.

kejsinka
autor
1. feb 2016

@dominikav123 cize mohla by som byt aj napriek tomu ochlpenie podla teba?

petulda333
1. feb 2016

@kejsinka chulostiva tema ale pisem,ja mam tiez viac chlpov,na rukach,zadku,nad zadkom,teraz aj na bruchu okolo pupka a nohy ani nevravim,s ms som mala problem,niekedy bola 3-5krat do roka,bolestiva a dlha,napriek tomu som na prvykrat otehotnela a mam uz 3mes synceka,lenze ja neviem resp nerobili mi testy na to ci mam zvysenu hladinu ci nie,ale myslim ze mam

moni244
1. feb 2016

@kejsinka ja fakt tento styl otazok nechapem, toto su vsetko veci, na ktore sa mas opytat doktora, tu mozes dostat len neoverene informacie, ktore ta mozu tak akurat zmiast

dominikav123
1. feb 2016

Ak máš pravidelnú MS a mala si sex počas ovulácie tak môžeš byt tehotná ale to je lepsie zistiť z testu ako z toho co si myslím ze ? Aby vysoká hladina mužských hormónov robila problémy s otehotnením tak by si hlavne nemala pravidelnú MS.

limetka69
1. feb 2016

@kejsinka tak ako vidiet na fotke som dost tmava, cize aj chlpky mam tmave a dost a som pre nich nestastna, ale k veci, otehotnela som raz, dva, tri.... 🙂 mozes

petulda333
1. feb 2016

@moni244 toto je este dobra otazka,mozno chce pocut kladnu odpoved aby mala nadej,tiez som mala par otazok ktore som polozila najprv okoliu a potom dr,lebo som sa bala odpovede..mna skor zarazaju otazky ked sem daju foto vyrazky,ci zranenia a ze co to je a ako to liecit?!!!ako toto nechapem a asi nikdy nepochopim

moni244
1. feb 2016

@petulda333 ja som uz dnes musela reagovat, tie otazky, diskusie, ja dnes fakt nechapem

kejsinka
autor
1. feb 2016

@limetka69 ty si bola na tym tak isto ?

limetka69
1. feb 2016

@kejsinka nemam to potvrdene doktorom, ale je jasne, ze mam viac muzskych hormonov, kedze mam problem s tymi chlpkami.

kejsinka
autor
1. feb 2016

@limetka69 a mas ich aj na miestach kde ich maju muzi ci

limetka69
1. feb 2016

@kejsinka joj mam ich vsade, a nevelmi sa mi o tom chce pisat tak verejne 😀 momentalne som tehotna a keby si videla jake mam brucho tak odpadnes, 😀 musim to stale riesit abt som nebola ako opica.... Nepotrebujem ani diagnozu, vidim sama.... A otehotnela som. 🙂

kejsinka
autor
1. feb 2016

@limetka69 aha 🙂 a dlho ste sa snazili co ? 🙂

limetka69
1. feb 2016

Nie, len cca 4 mesiace, 🙂
@kejsinka