Môže sa robiť hormonálny profil bez menštruácie?

katinka4
22. jan 2014

Ahojte , chcela by som od vás poradiť či je možné aby mi moja gynekologička urobila hormonálny profil aj keď bez vyvolávačky alebo Duphastonu nemam žiadnu ms .Pokial viem HP sa robí na začiatku , v strede a ku koncu men. cyklu , ale čo v prípade že žiadny nieje 😒 ? A podla mojej doktorky Agolutín alebo Duphaston by skreslili vysledky 😠 . Baby napíšte mi ak ste sa stym niektorá stretla , ako postupoval vas gynekolog a či je to fakt nemožné.ďakujem.

zuzlicek44
22. jan 2014

ahoj, ja som na tom rovnako a ms ti vyvolať musia...a ta doktorka, to je nejaká z marsu asi..
ja ms nemávam, horm.profil mi budu robit, tak že mi pichne vyvolávačku a potom pôjdem...a MS sa dá vyvolat aj inými ako je agolutín ( o tom som ani nepočula🙂

jankamin
22. jan 2014

vysvetlite mi co to je ?..........mne mensze s meska nejake styri dni a velmi am boli brusko mam krce a stale nic .........a ak do zajtra nepridem chcem ist k dr....

ematko29
22. jan 2014

tak aby moja endokrinologička zistila,ako v mojom necykle pracujú hormony ttak mi pichne vyvolávačku a na 23den cyklu mi vezme krv kde zisti tto čo potrebuje.V mojom prípoade vysoký testostteron a samozrejme po ovulke ani stopy.