Môj moč zapácha rybacinou

bea_s8
16. apr 2019

Ahojte, mám 19 rokov a už týždeň môj moč zapácha po rybách. Myslela som, že za to môže môj slabý pitný režim, ale nič sa nezmenilo. Gynekologička ma asi nezoberie hneď a od zajtra som odcestovaná. Neviete náhodou čo by to mohlo byť? Ked idem na wc pocitujem naozaj mierne ako keby pálenie v podbrušku, ale napr. dnes ani včera som ho už necítila. Ak by ste mi vedeli poradiť nejaké lieky dostupné v lekárni na to ako SOS.

martika38
16. apr 2019

@bea_s8 ... skús si variť 2-3 x denne urologický čaj a v lekárni si kúp urinal akut, alebo sa poraď priamo v lekárni 😉

ikonica
16. apr 2019

Treba zistit, ci je to pach mocu alebo nejakeho vytoku... Mozes skusit kludne aj za obvodnou ist so vzorkou ranneho mocu... Ak sa vyvrati zapal mocaku, bude to gyn problem... Ako prva pomoc z lekarne nieco ako lactofeel, idelyn beliema...

dobkovci
16. apr 2019

To bude skôr výtok. Určite gynekologicka.mozno aj na antibiotiká.

saja1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bea_s8
autor
16. apr 2019

ďakujem vám pekne za odpovede 🙂

klaudiakrekova
16. apr 2019

Ja som mala cca 2 mesiace dozadu, nepríjemný výtok smrdiaci po rybách, bola som u gynekologičky, a dala mi atb vaginálne tabletky plus probiotiká do pošvy. Ale keďže píšeš, že si od zajtra odcestovaná, odporúčam sa spýtať v lekárni čo by ti vedeli dať nato bez predpisu, a pridávam foto vaginálnych tabliet, ktoré by to mali zmierniť - mne pomáhajú. Preistotu keď budeš môcť, objednaj sa k svojmu gynekológovi, to bude najistejšie.☝️🙂

klaudiakrekova
16. apr 2019

Teda moju radu som písala v prípade výtoku, v prípade moču, sa tiež informovať v lekárni čo by ti mohli nato dať bez predpisu, a potom aj navštíviť Dr., keď už budeš môcť.... 🙂

apip42
23. jún 2019

Skor to bude asi vytok a mozes mat bakterialnu vaginozu,, ked sa ti neda ist ku gyn.tak si kup napr.gynimun v lekarni