Mohli mi antibiotiká posunúť menštruáciu?

ema_ma_mamu
18. dec 2019

Ahojte, chcela by som sa spýtať. Mám 16 rokov, priateľa a už päť dní mi meškajú krámy, priateľ sa do mňa párkrát urobil počas neplodných dní. No beriem antibiotiká, je možné že práve tie mi mohli posunúť menštruáciu? Test som si robila týždeň dozadu a bol negatívny. Mám celkom strach. Ďakujem za odpovede

ssandyy
18. dec 2019

@ema_ma_mamu áno antb ti mohli posunúť menzes ale nespoliehala by som sa na to 100% vyckaj niekoľko dni a sprav test znovu ak ti dovtedy nepríde. A bohaca dievča aspoň ochranu používaj pre budúcnosť!

ema_ma_mamu
autor
18. dec 2019

@ssandyy používame ochranu, toto bola výnimočná situácia

ema_ma_mamu
autor
18. dec 2019

@ssandyy a mám aj všetky príznaky ktoré počas pms mávam ale menzes nikde

ssandyy
18. dec 2019

@ema_ma_mamu tak čas ukáže. Hlavne kľud. Keď ti nepríde do niekoľkých dní sprav test znovu alebo aj zajtra. Mne meškal 2 dni a testy mi ukázali pozitívne výsledky.

ukulela
18. dec 2019

@ema_ma_mamu ak ste isli na ostro par krat, tak to nie je vynimocna situacia, ale sprosta hlava .... 16r baba este nemusi ma pravidelny cyklus. ako vies, kedy mas plodne dni a ovulaciu? podla teploty, ovu testv? alebolen podla appky v tlf? ak ti meskaju uz 5 dni, testuj. (pred tyzdnom boloeste skoro). a nabuduce bez gumy nic neries.

miadi
18. dec 2019

Moja neterka bola počata tiez tak mimo plodnych dni a stačilo raz 😁5 dni ti meska a test si robila 2dni pred meskanim -Mozno priskoro. Tak šup rano novy test.

veronikaszabova
18. dec 2019

Sprav si teraz test. Ten prvy si robila moc skoro

ema_ma_mamu
autor
18. dec 2019

@ukulela dnes ráno som si spravila znovu a znovu bol negatívny, ani náznak druhej čiarky

amelia000
18. dec 2019

@ema_ma_mamu tak dakuj bohu a dufaj ze to tak ostane...nam sa tiez podarilo mimo tabulkovych plodnych dni...a frajera si odskusaj, povedz mu ze si tehu ak ma guraz to takto robit na ostro tak ci by mal aj guraz sa postarat.

ema_ma_mamu
autor
18. dec 2019

Mohli mi to prípadne posunúť aj tabletky na zápal močových ciest?

amelia000
18. dec 2019

@ema_ma_mamu vsetko mozne to mohlo posunut..tabletky..choroba..stress

martina1201
18. dec 2019

@ema_ma_mamu prosím ťa prečo sa o tomto neporozpravas s mamou? Prečo ti musia radiť cudzie ženy? Sama mám takmer 16 ročnú dcéru a ver mi, že keby mala problém ide za mnou a nevykecava sa na koňovi..... Nehovoriac o tom, že máš málo rokov na to, aby si sa týmto chválila do sveta....

amelia000
18. dec 2019

@martina1201 no asi preto lebo ja mat 16 rocnu dceru ktora si to rozdava naostro...asi by som ju dobila :D

ericka_123
18. dec 2019

Ty si fakt dobrá, že vraj výnimočná situácia...to povieš mami, oci, som tehotná, ale bola to výnimočná situácia? Keď neplánuješ otehotnieť ako 16 ročná tak používajte ochranu, najskôr treba rozmýšľať a nie sexovať a potom plakať.

ema_ma_mamu
autor
18. dec 2019

@martina1201 s mamou nemám moc dobrý vzťah...

ema_ma_mamu
autor
18. dec 2019

@martina1201 a nechválim sa. Normálne som sa spýtala.

miadi
18. dec 2019

@ema_ma_mamu tak Bud rada ze test je negativny lebo takymto štylom budes raz dva tehotna. Chod ku gynekologicke nech ti da antikoncepciu ked tvoj chlapec nechape ze sa nemoze do teba len tak urobit. Spermie žiju v tebe aj 5dni takze na plodne neplodne dni Sa nemozes spoliehat mozes mat ovulku hocikedy skor neskor. Ked uz musis mat v tak mladom veku sex tak aspon to rob zodpovedne nie takto detinsky hocijak lebo sa zbytocne vystavujes nechcenemu tehotenstvu. S mamou nemas dobry vztah frajer sa na teba vykašle budes na to sama.