Mohla som dostať menzes na konci šestonedelia?

kristinka92
30. dec 2021

Ahojte, momentalne akurát končím sestonedelie, od cca 3,5tyzdna som mala len slabý zltkavo priesvitny výtok až doteraz a dnes zrazu jansocervena krv ako pri menzes- je to podľa vás normálne?
Rodila som cisarskym, na kontrole keď ma prepúšťali bolo všetko v poriadku, doteraz žiadne bolesti nič. Iba včera som mala take pobolievanie podbruska ako pri PMS a zrazu dnes krv. Pritom plne kojim. Na kontrolu po šestonedelí som objednaná až na 8.1., dovtedy ma moja gyn dovolenku…trochu sa bojím či to je normálne alebo ist na pohotovost či sa mi niečo vnútri neposkodilo, len nechcem ich zatazovat s blbostami, plus sedieť tam hodiny ked navyše ked kojim…

petamich
30. dec 2021

je to uplne normalne, mna porodnik varoval, ze zvykne byt ku koncu 600N este docistovanie ale kludne si mohla dostat aj prvu menstruaciu, tiez kojim a prvu som dostala 2M po porode 🙂 nie vsetky sme take stastne, ze nedostaneme cele dojcenie

andrea78
30. dec 2021

@kristinka92 Ja som tak dostala, po oboch detoch.

bzuco
30. dec 2021

@kristinka92 dostala som hned po 600nedeli

patricka
30. dec 2021

@kristinka92 ja som tiež dostala hned po 600nedeli po druhom porode

sendyle
30. dec 2021

@kristinka92 áno ja hneď po 600nedeli ako som sa docistila už fakt jemnú linke špinenie a potom suuup menzes

mattkapd
30. dec 2021

@kristinka92 u nás v skupine tiež niektoré baby dostali hneď po 600nedeli..
Ja zas čakám kedy príde.. Od narodenia sme na umelom mlieku a menzes nikde 🤷🏼‍♀️

masinka
30. dec 2021

@kristinka92 tiez som mala pri jednej dcere mesiac po cisarskom a odvtedy pravidelne aj ked som dojcila

lilly2303
30. dec 2021

@kristinka92 áno je, ja som pri oboch deťoch dostala po 5 týždňoch od pôrodu a od vtedy som mala stále pravidelný

kacena4
30. dec 2021

ano bez problemov aj ja a do roka som mala 2 dieta 🙂

lalulola
30. dec 2021

Ja som mala sekciu, a dostala som menštruáciu 4 týždne po pôrode a trvala 10 dní, bola veľmi silná

moni73
30. dec 2021

Aj ja hned, a to som kojila vyse 2 rokov. Od menzesu okrem tehotenstva ziadny oddych😥

kristinka92
autor
30. dec 2021

ďakujem za odpovede, veľmi mi pomohli 🙏🏽 budem to sledovať keby náhodou, ale dost ste ma upokojili. Popravde nikdy som predtým o tom nepočula žeby tak skoro niekomu prišiel menzes, obzvlášť čo sa hovorí že keď zena dojci…že otehotneli do pár mesiacov som počula, ale toto mi prišlo extrémne skoro

lalulola
30. dec 2021

@kristinka92 tieto gynekologické veci občas vedia neskutočne prekvapiť 🤣 či už menštruačné alebo tehotenské....a tým že sme každá jedinečná, tak u každej to môže byť úplne iné 😉

gvenduska
30. dec 2021

Ja som dostala posledný tyzden v šestonedelí a nasledujúci mesiac už pravidelne a to som 7mes po porode

zuzi0911
30. dec 2021

Ja som dostala na 4 t po pôrode... Čiže ešte v 600-nedeli... A odvtedy pravidelne...

whatever1
30. dec 2021

Tiež sa pridávam, čistenie po pôrode 8tyzdnov a na to hneď menzes napriek dojceniu.

kristinka92
autor
31. dec 2021

No ako pozerám je nás už celkom veľa 😅