Mohla mi prasknúť cysta po vyvolávačke?

milanstrbko
8. feb 2015

Ahoj kočky, potrebovala by som pomôcť. Viem, ze uz to tu bolo niekolkokrat rozpisane, no ak by mala niektora z Vas podobny problem prosim ozvite sa. S priatelom sa uz treti rok snazime o babatko. Pred asi 4 rokmi som podstupila vyberabie cysty a teraz mi menzes meskal 10 dni. Na 5 den som si urobila test no bol negativny. Mala som priznaky na menzes. Bolestive podbrusko, krize, unava, bola som a aj som citliva, tak sme sa potesili, ze sa nam konecne zadarilo... no na 10 den ma zacalo v podbrusku viac boliet a tak sme isli na pohotovost (v utorok v noci). Tak mi povedali, ze ak by som aj bola tehotna oni to este neuvidia, ale ze tam vidia cystu, ktora mi urcite bolesti sposobovat nemoze, ale ze mi daju vyvolavacku a hned dvojitu davku. Na druhy den (v stredu) som mala krvavy vytok a treti a stvrty denc(stvrtok-piatok) som krvacala take cerveno-hnede s tym, ze som mala bolesti. S tym, ze v sobotu a dnes v nedelu uz nekrvacam, no paradoxne ma uz od vcera bolia prsia(bradavky mam citlive). Tak sa chcem spytat, ci aj napriek tomuto dvojdnovemu "menzesu", ktory bol dost intenzivny mozem byt tehotna alebo ta cysta mi mohla prasknut? Ja si myslim, ze uz si tolko veci namyslam, ze uz neviem, ci mozem vobec svojmu telu verit. ☹ Dakujem Vam vsetkym za pomoc a skore odpovede.

bajana
8. feb 2015

Ak si silno krvácala, tehotná asi nebudeš. Možno si ale tehu bola a plod nebol životaschopný a odišiel s MS. Ešte stále si ale môžeš urobiť test. S cystou ti neporadim. Príbehov iných žien sa veľmi nedrž, v začiatku tehotenstva nič nie je pravidlom.

milanstrbko
autor
8. feb 2015

Dakujem.