Močové kamene a pohlavný styk

vladkabalazova
16. dec 2021

Chcela by som sa Vás opýtať aj keď sa tak trochu aj hanbím že či by sme už z muzom mohli mať pohl. Styk mam močové kamene a zavedený stent mužovi už veľmi chybám a priznávam že aj on chýba mne😊 na výmenu stentu mam ísť až v marci čiže si ani neviem prectavit ak by sme nemohli mať ten sex ako by to mohol vydržať až do mojej operácie Kim kamene. Nevyberu operácia neviem kedy sa bude konať koli pandemickej situácii koli covidu tak neviem určite mi dáte za pravdu ze každý muž to od svojej ženy potrebuje a neviem si predstaviť ze by musel čakať nato viac než rok to by som nevydržala asi ani ja

jaja8_9
16. dec 2021

@vladkabalazova ja som mala stent do obličky síce som ležala v nemocnici pred operáciou ale teda tak ma to bolelo že na sex som ani nepomyslela

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkabalazova
autor
16. dec 2021

@jaja8_9 mňa to už práveže nebolí po tom zavedený toho stentu občas ešte pobolieva tak si dám algifen kvapky ale chvála Bohu je mi už fajn ale zo začiatku som mala tiež bolesti stále

vladkabalazova
autor
16. dec 2021

@viestta ja som dosť hanblivá a obvodného urológa nemám pretože zatvoril kliniku dnes som bola k urologovi prvý raz sme sa videli a je to dosť starý doktor čiže to by bolo neoatricne keby sa ho nato opýtam hneď na začiatku a ešte chlapa tak preto som napísala sem keďže sme ženy

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkabalazova
autor
16. dec 2021

@viestta mate pravdu radšej sa opýtam v pondelok keď pôjde na sono obliciek a ďakujem

danka56
16. dec 2021

@vladkabalazova môžeš

karolinakr
16. dec 2021

@vladkabalazova taký doktor a urológ toho za karieru 35 rokov videl veľmi veľa, takato otazka ho nevykoľají, neboj