Meškanie menzesu a sex bez kondómu

2. okt 2021

V nedeľu som mala pohlavný styk, menštruácia mi meška už 7 dní (od predchadzajúcej soboty) celkom sa bojím, že ten styk kedže bol bez kondómu -sice už po jednom dni očakavanej ms , že by mohlo dôjsť k oplodneniu , i keď k ejakulacii nedošlo ,, Ak tak kedy by som si mohla urobiť test ,, ďakujem za rady 🙂

malia18
2. okt 2021

Podľa mna len zbytočne stresujes keď sa ani len neurobil ešte si mala deň po očakávanej ms tak ak máš pravidelnú ms tak sa nie je čoho bat aj to by som až tak nestresovala keby sa urobil ale mimo keďže to už bolo vlastne v termíne ms pravdepodobnost že si otehotnela je mizerne nulová keďže sa vlastne ani nespravil to by bol sám zázrak ako že by sa pred tebou zjavila panenka maria

autor
2. okt 2021

@malia18 ďakujem krásne za odpoveď 🧡,, viem že ochrana je prvorada , keď nechcem otehotnieť , ale nejak to šlo :// no pravidelný moc nemám ale mam odpozorovane kedy ta ovu asi prebieha v mojom cykle takže aj tym som sa riadila ,,čiže len tak premýšľam či prave ta nedeľa nemôže za to meškanie

malia18
2. okt 2021

Na 99,9% určite nie nestresuj uvidíš že ti prídu zachvíľu mne vedeli meškať tiež niekedy aj 2 týždne ale to sa mi stávalo tak raz do polroka roka ale nie stále a vtedy som tiež stresovala ale to je fakt nepravdepodobné

slniecko_12
2. okt 2021

No asi by som pockala este tyzden a potom si spravila test

simona139469
2. okt 2021

Ak máš ovuláciu niekedy tesne pred MS tak to mozno čisto teoreticky možné je… ( opravte ma ak sa mýlim)
Ja by som ešte pockala a spravila test niekedy možno o týždeň.