Meškanie menzesu a problémy s tým spojené

dendyve
28. máj 2021

Ahojte baby, mala by som takú otázku.

V marci som menila zamestnanie, zo sedavého som prešla na aktívne, k tomu 10 hodín v práci. Z pôvodných 3-4 jedál denne len na jedno. Bola to naháňačka, schudla som 5 kg no a ako mi aj gynekológ povedal, meškali mi kvôli práve kvôli tomu.

Apríl - Dostala som ich po týždňovom meškaní, trvalo to 5 dní a bol hnedý až čierny, slabučký, skôr silnejšie špinenie, 1-2 dni sa pár krát ukázalo niečo v “normálnej farbe”.. 🙂

Teraz v máji mi už meškajú druhí deň, nakoľko máme menšiu odstávku v práci, to čo som bola zabehnutá, znova zmena životného štýlu, jem častejšie, váha + 1,5 kg.
Gynekológ mi vravel, že to potrvá kým sa mi to znovu vráti do normálu, len neviem, či to mám teda nechať tak alebo sa predsa len vrátiť znovu na gyndu.. :/

Máte niektorá s tým prosím skúsenosť? Lebo už som z toho na nervy, na strese mi to len pridáva 🙂..
Bolesti podbruška mám mierne, zmeny nálad proste všetko čo bežne pred MS. Taktiež mám priesvitný výtok, ktorý mávam cca 2-3 dni pred menzesom. Tehotná nie som..

Ďakujem za každý názor 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dendyve
autor
28. máj 2021

@bambulienka25 Uff, ďakujem za podporu, vždy myslím len na to najhoršie 😀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dendyve
autor
28. máj 2021

@bambulienka25 Veru 😂 Nemám, mám 20, menzes pravidelný, určite celú túto situáciu prikladám zamestnaniu, vtedy to všetko začalo. Samozrejme moje obavy sú len tam, aby náhodou sa nenašla nejaká cysta prípadne rakovina, ja som bojko strašný 😂
Práveže ja som komunikovala s gyn. len po telefóne, kvôli tejto situácii (covid) 😏 a povedal že to je v pohode atď že sa to napraví, ako som písala vyššie... že keby sa to nedá do poriadku že potom mám prísť, že zatiaľ to netreba riešiť.. preto ma napadajú smrtiace choroby a nutkanie tam ísť 😂

deti95060810
29. máj 2021

môže to byť aj úbytkom váhy.... najmä ak si teraz chudšej postavy...