Meškanie menzesu a lieky na štítnu

14. sep 2022

Ahojte už mesiac dačo mi mešká menštruácia vždy mávam nepravidelnú ale takto dlho mi to už dlho nemeškalo, neviem či to neni aj tým že som začala brať lieky na štítnu no počkám ešte či mi príde tento mesiac ak nie budem sa musieť objednať k lekárovi mal s tým už niekto skúsenosti, niake rady.

stellarstar
14. sep 2022

Keď si začala užívať lieky na štítnu tak to môže byť tým. Daj tvojmu telu čas
Niake rady neexistujú

lucinka5051
14. sep 2022

Tak meskat moze z viacerych dovodov...tehotenstvo, cysta, hormonalne zmeny...mozu to byt kludne aj tie lieky na stitnu zlazu..ja by som necakala a sla ..mesiac je uz celkom dlho.

stellarstar
14. sep 2022

@lucinka5051 podľa mňa zbytočne pôjde k dr keďže je to hormonálne dané a keby dostala vyvolávačku ešte viac hormónov do toho. Ja by počkala do ďalšieho cyklu

lucinka5051
14. sep 2022

@stellarstar tak my máme malo info..autorka musi najlepsie vediet . Ano moze to byt aj liekmi... ja by som sla radsej skor aby som vedela ze je vsetko ok..mne ked meskal MS lekarka mi povedala ze dva tyzdne pockat a prist...ze radsej skobtrolovat ako si potom prihorsit..ale kazda situacia je ina samozrejme 🙂

stellarstar
14. sep 2022

@lucinka5051 pri liekoch na štítnu som to mala tiež takto. Takže ja len z vlastnej skúsenosti. Uvidíme čo autorka na to