Meškanie menzesu

23. jún 2024

Ahojte,uz tyzden mi mešká ms.test bol robený v 2 den meskania ms, negatívny..mam bolesti podbruška ako keby ma prísť ms.som nafuknuta.pred ms mávam dosť vyhadzane akne po tvári,teraz je tvar čistá. Včera som mala neskutočnú chut na kysle uhorky,dokonca som si upila tej vody z nich 😁..Fajčím príležitostne,aj to mi prestalo uplne chutit,je mi zle z toho. Myslíte ze moze ist o tehotenstvo? Neukazal by to test hned v začiatkoch meskania? Dalsi test chcem urobiť zajtra z ranného moču keďže uz doma nemam. Ak bude negatívny mam zavolat k dr o vysetrenie ci nejde o niaky problém? Ďakujem za rady 🙂 .. snažíme sa uz niaky cas 🙂

viestta
23. jún 2024

Ked budes mat negativny test staci pockat 2 tyzdne az potom to riesit s gynekologom. 2 tyzdne meskania sa este povazuju za beznu odchlku cyklu

sense
23. jún 2024

Mohla si ma posunúť ovuláciu a preto test tehotenstvo nezachytil ešte. Keď to mešká už týždeň skus znova test a ak bude opäť negatívny a budú ti meškať 2 týždne skoč k lekárovi

autor
23. jún 2024

@sense aj mam taky pocit ze ovulacia bola posunutá o týždeň ale príznaky ovu neboli take silne ako mávam vždy tak som si neni istá

autor
24. jún 2024

Dnes prišlo spinenie,ale len krv na papieri. Test vcera vecer bol stale negatívny