Meškanie menzesu 13 dní

24. máj 2023

Ahoj Baby menšia mi menzes 13 dní... Páli a svrbí ma tam dole .. páli pri močení... môže mi to meškať kvôli vag. Infekcii? Teda všetko mi nasvedčuje že je to infekcia.. mam tlaky v podbrušku a strašne mi skvrkoce v bruchu

deti95060810
24. máj 2023

však sprav si tehu test aby si mohla tehot. vylúčiť...

janetinka27
24. máj 2023

ahoj, ak ta pali pri moceni, moze to byt skor mocova infekcia ako vaginalna. ale zas svrbenie moze byt vaginalna. myslim, ze pri beznej infekcii by ti MS nemeskala. predtym si mala cyklus vzdy pravidelny?

autor
24. máj 2023

@janetinka27 nie posledné 3 mesiace mi skáče veľmi aj ovulácia som mala posunutu tento mesiac .. mala som mať menzes 12.5 a ovulácia začala 7.5.. divne cele

nevenka
24. máj 2023

Ako vies, ze si mala ovulaciu az 7.5?
Pri vaginalnej mykoze aj mna zvykne stipat a palit aj mocak, staci preliecit jedno. Ale preco teda si nebola u doktora? Ja pri malom naznaku si kupim Canesten aspon a ked nepomoze, tak idem k dr....

janetinka27
24. máj 2023

Ak si mala neskor ovu, pride aj ms neskor, lebo prichod ms zavisi od toho, kedy bola ovu.ale to by si si musela byt ista, kedy bola ovu.radsej skoc k dr ako sa pise aj vyssie,urcite ti pomoze,budes mat pokoj

lope_lope10
25. máj 2023

Tak ja som nedávno mala vaginálny infekciu - presne to čo ty - srvbenie a pálenie pri močení a menstruacia meškala týždeň a pol ....

autor
25. máj 2023

@lope_lope10 mne akurát včera poobede prišla.. dosť silná.. takže tehotenstvo vylučuje.. Aši infekcia ale keď prišla mrcha tak palenie a svrbenie zmizlo