Meškanie menzesu

28. apr 2022

ahojte, pred mesiacom a pol som mala covid, ms prisla na cas. taktiez aj po covide prisla ms o den skor, no teraz, mi meska uz 5-ti den…
tehotna nie som. prsniky mam citlivejsie, klasicke “problemy” pred ms tiez. mam taky biely slaby vytok, ktory mavam tak 2-3 dni pred ms.

neviem, co si mam mysliet, je pravda ze za posledny mesiac som mala extremne dost stresu, psychicky som nebola uplne ok.. par dni dozadu som prechladla na oslave, pila som vela vitaminu c co viem ze vzdy som mala slabsiu ms kvoli tomu..

dost sa obavam ci nemam cystu alebo nador, viem ze niekedy to vie zahaprovat, ale zeby mi to meskalo uz 5 dni kvoli stresu?

lekarka mi povedala ze je skoro este nieco riesit ze mam pockat, ale viete ake to je, ked clovek na to stale mysli a sleduje sa… ak mate podobnu skusenost dajte vediet 🙂

cuci22
28. apr 2022

Jasne ze moze koli stresu meskat mensteuacia.A takisto aj pri prechladnuti moze.Je to uplne normalne.Ako povedala lekarka,este pockajte a uvidite.Nemusi to hned byt nic vazne ja s tym mam kopec skusenosti 😊

autor
28. apr 2022

@cuci22 ma to znepokojilo, ze preco by zrovna teraz kvoli stresu neprisla ked inokedy som tiez mala vela stresu a vsetko bolo ok 🙂😖 ale dakujem za podporu snad sa dockam 😞