Meškanie menštruácie v 17-tich rokoch

niki699
17. mar 2019

Dobrý vecer, Mam 17 rokov.. chcela som sa opytat ... meska mi menstruacia uz 12 dni... test som si robila 2x vecer-rano a oba boli negatívne, nemam ani ziadne príznaky... co mam robit prosim ? 😌

ankaevka
17. mar 2019

Mojej dcere meskalo aj 40-50 dni kym sa to ustalilo, teraz ma 20r a stale jej to 5-10 dni meska..ale nebola sexualne aktivna v tom veku ako ty..ani ja som nemala pravidelne kazdych 28 dni, kym som nemala prve dieta

niki699
autor
17. mar 2019

@ankaevka práve vo februári som s priateľom nespala ani v januári

niki699
autor
17. mar 2019

@ankaevka ani ja som nemala pravidelne .. ale od decembra do februára som mala pravidelný .. a teraz meska no... ale viem ze aj minuly rok v marci mi meska tyzden a 6 dni a dostala som .. myslite ze sa to moze opakovať?

kikaaa444
17. mar 2019

@niki699 samozrejme 🙂 a ešte k tomu keď si s ním nespala tak sa skutočne nemáš čoho obávať . Ak by si sa však strachovala že ti mešká zo zdravotných dôvodov tak určite sa neboj navštíviť gynekológa . Ale myslím si že je to v poriadku

bobula46
17. mar 2019

Skús sa poradiť s doktorom ale môžem ti odporučiť na pravidelnú menštruáciu piť alchemilkový čaj, vždy týždeň predtým ako by si mala dostať. Mohla si prejsť nejaký zápal, možno si užívala antibiotiká. Aj to všetko môže pôsobiť na meškanie menštruácie.

miska_kal
18. mar 2019

pokial nemas pravidelny cyklus a test je negativny, asi by som za tym tehotenstvo nehladala, no aj tak si myslim, ze to meskavanie by bolo najlepsie riesit co najskor, aby sa z toho nevyklul po case aj vacsi problem

kristinamalecova
16. jún 2024

Dobry den, mam 17 rokov a meštruácia mi mešká 6 dní…tak sa chcem spytat ci je to v mojom veku normálne…priznám sa pohlavný styk s mojim frajerom som mala pred týždňom.