Meškanie menštruácie v 17-tich

5. nov 2020

Ahojte, chcela by som sa s vami poradiť. MS mi mešká 8.den a neviem prist na dôvod že preco🤷🏼‍♀️1.pohlavny styk som mala v lete a už som mala odvtedy x krát menstruaciu a s priateľom už iba riešim petting a dávame si na to veľký pozor, my nerobíme také veci ako som už sem veľa krát čítala že o seba nahý trú a tak alebo ze mali možno na prstoch ejakulat, vždycky predtým ako mi to priateľ ide robiť tak si ide umyť ruky a potom už nič viac neriešime, sme sa zhodli ze na take veci je čas hlavne z mojej strany keď mám 17 a on je o par rokov starší. Už od začiatku roka mam furt problém ze v strede cyklu mam špinenie (nvm ci je to z ovulácie lebo mne ms príde vždy o 14 od ovulácie a nesedí mi to) potom mi vždy mešká menstruacia a predtým som ju mala pravidelnú, neviem ci je to kvôli veku alebo co či mám cystu 🤷🏼‍♀️nevedeli by ste mi poradiť?

nelca0510
5. nov 2020

Tak toto bude na dlho.
Takže s priateľom si mala 1x styk a potom peting. Jemu to stačí? A ty nechceš?
Podľa mňa by si mal vždy umyť prsty, ved boh vie, čo na nich ma(nechcem ho uraziť).
Vyzerá to na ovuláciu, lutealna fáza (ta nastáva po ovulácii) a ta môže byť cca tých 14 dní - +/-.
Menzes môže meškat z viacerých dôvodov-choroba, stres,... Nie vždy toto spôsobuje cysta.

simsalabim
5. nov 2020

Sla by som k lekarovi. To krvacanie mimo menzesu treba vysetrit.