Meškanie menštruácie po tabletke Escapelle

kvetinka0099
6. júl 2023

Ahojte žienky ,3 a 4 sme mali s partnerom nechránený sex samozrejme bola nehoda ale v tedy som mala 4 deň menzes keď sa to stalo ,5.6 som si dala tabletku escapelle keby viem čo je to za tabletku tak si ju áno nedám 🙈🙈😡teraz ľutujem,potom som krvácala alebo spojila slabo 4 dní to začalo 11.6, ale k veci ciklus mám cca 23 dní , už 10 dní mi mešká menzes a bola som v pondelok u gynekologicky zastupujúcej môj má dovolenku a na ultrazvuku všetko vyzeralo ok endometrium som mala 10mm hovorila že by mi mala prísť menštruácia každú chvíľu tak neviem pichla vyvolavacku a menstrucia nikde ,mám týždeň bolesti mala som nafúknuté brucho ale nemyslím si že teraz príde ,test som si robila utorok lebo mi to už nedalo a vyšiel negatívny ,po akom čase ukáže test ?alebo keby som tehotná od kedy mám počítať keď sme vlastne mali sex počas menzesu .môjmu gynekologovi budem volať budúci týždeň len teraz mi to nedá spávať či som tehotná alebo čo

suzitok
6. júl 2023

Ahoj, podľa mňa tehotná nie si. Escapelle pôsobí na každú inak. Niektorá dostane menzes normálne v termíne, niektorej to rozhádže cyklus úplne aj na dlhší čas. U mňa konkrétne to trvalo pol roka, kým sa telo spamätalo.

kvetinka0099
autor
6. júl 2023

@suzitok to vážne?🙈a kedy si dostala prví menzes ?ja už týždeň mám bolesti a dosť silné😔

suzitok
6. júl 2023

@kvetinka0099 prvý po 2mesiacoch, dovtedy stále bolesti, tlaky v podbrušku, potom som ho dostavala strasne nepravidelne, niekedy som mala rozostup 14dní, potom 50 a teda to krvacanie bolo všelijako, raz silne, potom takmer nic. až po 6-7 mesiacoch akotak sa to ustalilo a potom uz normalne pravidelne, inak to bol masaker ten pol rok, som stale vlacila tampony a vlozky so sebou 😀
Napriklad kamoska nedavno uzila tiež a jej nic nebolo, v ten mesiac menzes nemala vobec a na dalsi jej uz prisiel presne podla planu

kvetinka0099
autor
6. júl 2023

@suzitok katastrofa už by som si to nedala nikdy a vieš čo som zistila že v kútiku duše som aj chcela byť tehu😊

suzitok
6. júl 2023

@kvetinka0099 ajtak si mala menzes, čiže pravdepodobnosť bola dosť malá, že si mala zároveň vtedy ovuláciu. Vidíš, tak nabudúce smelo do toho 🙂