Meškanie menštruácie po očkovaní proti Covid-19

30. jún 2021

Meškala vám menštruácia po očkovaní proti Covidu? Ak áno ako dlho?

snazilka_bio_mamka
30. jún 2021

mne meškala teraz 5 dní, a už roky mi nemeškala, myslela som si ze sa konečne zadarilo a nič. Nie som očkovaná ale som v blízkom kontakte s očkovanou osobou, napriek tomu si nemyslím, že je to spôsobené tým. Ty si očkovaná a meškaju ti?

hennyinnsbruck
30. jún 2021

Kamoske tiez meska po ockovani a jej gynekologovi sa vraj uz 35 pacientek stazovalo ze po ockovani maju problemy s cyklom tak Ktovie asi nieco na tom bude🤷🏼‍♀️

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. jún 2021

@snazilka_bio_mamka áno som očkovaná a menštruácia mešká, zatiaľ ale len 2 dni

katulienkax
30. jún 2021

uz druha tema dnes o tomto 🙂 Cyklus moze rozkolisat kazda choroba a ockovanie detto

kvetinka75
30. jún 2021

možno aj stresy z očkovania

simsalabim
30. jún 2021

Mne nie ani po jednej davke. Ale citala som, ze to byva.

janage
30. jún 2021

Mne, ale keďže v tom čase som sa začala viac hýbať kvôli nadváhe aj stravu sa snažila upraviť pripísala som to tomu. A mňa to hlavne potešilo keďže mám veľmi krátky cyklus.
Dcéra bola tento týždeň a o 2 dní skôr dostala.

anshelia
30. jún 2021

Mne nemeškala, ale prišla o 10 dní skôr. Čo sa mi nikdy nestalo..

dyala1067
30. jún 2021

@anshelia aj mne o 5 dni skor po ockovani, nikdy sa mi to nestalo lebo mne vzdy meska🤷🏼‍♀️

lacibo
5. sep 2021

Mne tyzden meskala po prvej davke...tiez sa mi to nestava, po druhej uz nacas...to je normalne, ze to rozhodi cyklus, aj kazda choroba, stres, zasah do tela, operacia, to vsetko moze..ale v dalsom cykle by to uz malo byt ok

angelinja
13. jan 2022

@lacibo nie neni to normalne!!! tieto zvasty o strese a podobne cely zivot je clovek v strese urcitee vacsom smrt , choroba, strach o blizkeho atd...a taketo vykyvy vmenzese ma minimum zien z toho,...uz sa zobudte, neni to normalne preco to je normalne???ked ste sa ockovali n a tetanus tak ste tratili menzes na tri mesiacea?aelbo sa vam skratil?asi nie...tak n etrepte

angelinja
13. jan 2022

@katulienkax ano hlavne proti kovidu..ktore ine ockovanie vam rozhodilo cyklus???ci este stale nedochzadza..?dobre chodte aj na stvrtu o pol roka bude aj ta