Meškanie menštruácie po Covide-19

9. mar 2022

Ahojte,mala som covid počas menštruácie.8dní som špinila,čo väčšinou býva 6.
No ale teraz tento mesiac,mala som mať menštruáciu 3.3 a doteraz nič. Test negatívny,čo som ani nepredpokladala,že bude pozitívny.
Mali ste to niektorá meškanie takto po covide?

medina20
9. mar 2022

Ahoj,ja som mala momentalne tiez covid a aj menstruaciu. Menstruaciu som mala o dost silnejsiu ako zvycajne.. normalne mavam 5 dni a na 6 este take spinenie ale teraz pocas covidu som mala tiez az 6 dni.. to ci bude meskat uvidim tento mesiac kedze mi este len teraz koncila.

medina20
9. mar 2022

*az 8 dni.. opravujem

ivanavin
9. mar 2022

Áno, môže meškať po covide. Môže meškať aj po inom ochorení, môže meškať aj po očkovaní. Hormonálny a imunitný systém sú dosť prepojené a keď má organizmus veľa roboty s jedným, môže trocha "pozabudnut" na to druhé.

qsookie
9. mar 2022

@ivanavin Mne meškala skoro 2 týždne a dcére už mesiac stále nič 🤔

amelie2017
10. mar 2022

Mne meskala tyzden a prisla brutalne silna.

tatianna56
10. mar 2022

akoze moze sa stat, je to zasah do imunity a podla toho aky si mala priebeh to kludne mohlo ovplyvnit.

zuzanockamt
10. mar 2022

Autorka: áno, asi 5-6 dní meškanie.

beata110
10. mar 2022

Ahoj aj ja som mala covid a mne mala priat ms 2.3 a tiez este stale nic zajtra idem k lekarovi

ivanavin
10. mar 2022

@qsookie mne po očkovaní meškala tri týždne. Pri druhej dávke som si dávala kvapky Gynex a ako hodinky 🙂. Je to na báze byliniek, skúste keď tak. Ja som sa hlavne chcela vyhnúť nejakým vyvolavačkam, s tým nemám dobré skúsenosti.