Meškanie menštruácie a pálivé bolesti krížov

bam11
30. apr 2018

Ahojte, mešká mi to 8 dní. Test som si robila s citlivosťou 25dnes ráno a bol negatívny. O bábätko sa snažíme. Mám pálivé bolesti v oblasti krížov. Také som mala keď som čakala prvé a aj som sa potešila keď prišli tie bolesti v čase očakávanej ms ale prebrala ma realita v podobe 1ciarky. K Dr. Som objednaná až o mesiac, tak sa chcem opytat, ci ste sa už stretli s niečim takým a ci mi náhodou nepomôžu nejaké tablety z lekárne napr. Lyderin beliema. Ďakujem pekne za odpoveď

zemislava
30. apr 2018

Z toho snaženia môžeš mať kludne aj zápal a nemusí to byť tehotenstvo, nemáš aj nejaký divný výtok alebo svrbenie?

bam11
autor
30. apr 2018

@zemislava práveže nič neobvyklé. Žiaden za páchajúci vytok ani svrbenie. Ako to bol prvý mesiac čo sme si povedali ze sa pokúsime o druhé, ale nechávame tomu zatiaľ voľný priebeh. Žiadne meranie bt ani ovulácne testy. Prvý vyšiel na prvý šup a nečakám že tak vyjde aj druhé. Som zmierenia s tým, že to bude nejaký zápal alebo niečo iné. Len sa chcem opytat, ci ten idelyn by mi pomohol. Videla som ho len v reklame tak skúšam ci nemá niekto skúsenosť

zemislava
30. apr 2018

Ja použivam na take veci Gynolact a som spokojná

bam11
autor
30. apr 2018

@zemislava dakujem

lubbi1
30. apr 2018

tazko odporucat nejake lieky ak nevies co to je za zapal, skor by som zavolala dr. ze potrebujes prist skor ako o mesiac...