Meškanie menštruácie

michaela852005
28. dec 2023

Ahojte mešká my menštruácia už 4 dni ,minulý mesiac som mala menštruáciu 24.11 a je už 28.12 lenže neviem ešte ani raz sa my nestalo že my takto meškala menštruácia .je to v pohode keby my začne menštruácia začiatkom nového mesiaca ?

mikadooo
28. dec 2023

@michaela852005 ahoj, koľko máš rokov? Nemohla si napríklad chorá/pod stresom/cestovala dlhšiu cestu/držala diétu/sexovala bez ochrany/....? Za mňa je to ok, niečo ti narušilo cyklus, menzes pravdepodobne príde neskôr (teda, ak to nebol ten sex, tam hrozí aj, že nepríde). Alebo budeš mať nejaký zdravotný problém, ale to by som ešte chvíľku počkala, kým by som bežala k dr.

michaela852005
autor
28. dec 2023

@mikadooo no mám 19 teraz sme sa sťahovali tak som skôr veľa premýšľala čo ako lebo nič nám nevychádzalo , pri sexe si dávame pozor a to ho nemáme často,

mikadooo
28. dec 2023

@michaela852005 tak môže byť že podvedomý stres aj zmena prostredia a to všetko. Počkaj ešte pár dní. Po novom roku, keď sa všetko ukľudní čo sa sviatkovania týka a gynekologička začne ordinovať, sa tam môžeš ísť ukázať, ale pravdepodobne ti len pichne vyvolávačku 🤷. Takto pár dní sa nejak extra ešte nerieši.