Meškajúci menzes a bolesť pŕs

janolaura8065
14. máj 2022

Dobrý deň chcem sa opýtať mám 4 deti počas puberty som mala menzes normálny 7 dňový lenže po puberte a presnejšie už keď som mala 18 tak som začala mať menzes len 4 dňový až do teraz mám 25 rokov a neviem prečo alebo čo to vlastne je menzes som mala teraz v pondelok malo to skončiť už štvrtok a stále nič stále mám menzes bolia ma prsia strašne a aj pod bruškom a o chrbáte ani nehovorím prvý krát sa mi to stalo že tak to je preto by som chcela rozumnú odpoveď nie ponižovanie je to moja vec že koľko mám deti som rada a šťastná že ich mám mňa trápi len ten menzes momentálne, za každu rozumnú odpoveď vopred ďakujem

zmrzlinka2021
14. máj 2022

@janolaura8065 Neviem ti poradit (podla wiki za normalne hodnoty trvania menzesu su povazovane 2-7 dní), ale chcem ti povedat, ze ty sa urcite nehanbi za svoje deti, ich pocet, a hlavne nie si povinna nikomu nic zdovodnovat.

lilly2303
14. máj 2022

@janolaura8065 Ahoj určite zavolaj lekárovi, môže ísť aj o nejakú cystu ak máš silné bolesti. A to či máš 4 alebo aj 10 detí je tvoja osobná vec, nikto nemá právo ťa za to osočovať a urážať. Je to tvoj život a tvoje rozhodnutia 🙂

janolaura8065
autor
15. máj 2022

dakujem velmi krasne ja som este zabudla napisat ze mi zenska zistila v marci silny zapal a predpisala mi dalacin a po vybrati som sla na zenske zase a povedala ze nevie ci je to cysta alebo embrio dietata lenze hned ako som dosla domov som si spravila test a vysiel negativny potom po tyzdni som si zase spravila a zase vysiel negativny tehotenstvo to nemoze byt pretoze mam malu sancu otehotniet lebo som mala rizikovy porod tak ze v tom istom roku som otehotnela 2x no posledne dve deti su tak ze hned za sebou a obidve sekciov a to som nemala tak preto tehotenstvo vylucujem zajtra volam uvidim co povie bojim sa