Meškajuca MS 6 dni, test negatívny, kedy zajst k lekarovi?

natalianm
4. okt 2019

Dobry den, MS mi meska uz 6 den, tehotenske testy mam negativne, cyklus som mala vzdy pravidelny, a od porodu cca 20 mesiacov uplne presny na den,
mam obavy co mohlo sposobit toto meskanie...

martinka13
4. okt 2019

Mne po porodoch sa cyklus úplne rozhádzal. Aktuálne mám 27-35 dňový.....

natalianm
autor
4. okt 2019

@martinka13 ja som mala praveze uplne presny, a teraz toto. 1x mi ms meskala kvoli atb liecbe... no teraz som uplne zdrava, a teda caka ma aj oslava kde teda by som nechcela presedet s bolestami brucha... preto ze ci uz teraz ist k dr. aj ked moc niesom zastanca vyvolavaciek ale co robit ?

martinka13
4. okt 2019

@natalianm no ja som si už zvykla. Je to na prd, človek si nevie ani dovolenku naplánovať. K lekárovi by som každú chvíľu musela behať.

lenicka1121
4. okt 2019

@natalianm ahoj, po ATB liecbe je to normálne. Ja som teraz v ATB liecbe a MS mi meškala 5 dni, potom prisla

lenicka1121
4. okt 2019

@natalianm minimálne by si mala zavolať gynekologovi. Užívaš aj HAK? Meškanie moze sposobit choroba či uzivanie antibiotik ako sa stalo mne teraz.

eri444
4. okt 2019

@natalianm podľa mňa ešte počkaj a keď do budúceho týždňa mrcha nepríde, tak choď k lekárovi. Môže byť, že máš teraz cyklus rozhádzaný a že zase chvíľu potrvá, pokiaľ sa ti upraví.

jaq
4. okt 2019

Aj mne mešká už 21 dní, tiež uvažujem nad dr. Skúšam aj teplú vaňu a zatiaľ nič.

jonnie
4. okt 2019

Je to ludske telo...nie svajciarske hodinky. Skusila by som najskor vanu; cervene vino, horuci termofor alebo nieco ine na brucho/krize... aj tak ti da lekar len chemiu...vyvolavacku. Inak ti nepomoze. Podla mna to dlho nemeska. Asi by som sla po 2 tyzdnoch...

natalianm
autor
4. okt 2019

@lenicka1121 nebrala
som ziadne lieky nebola som chora nic. niesom v strese neviem praveze co sa zrazu deje....
@jonnie no vyskusam to nejak rozbehnut ale nebol nejaky dovod na taketo vykyvy tak preto som z toho znepokojena nakolko som cyklus mala fakt pravidleny

lenicka1121
4. okt 2019

@natalianm este pohár červeného vína by mohol pomôcť

natalianm
autor
5. okt 2019

@lenicka1121 no takze dakujem baby za rady😀z pohara cerveno vina sa to zvrtlo na celu flašu 🤣🤭a dnes rano mam uz špinenie😁ze som to nenapisala skor a nepraktizovala skor☺️👌

jaq
28. okt 2019

Mne mešká už 45 dní, ked meškalo 21 pozrel ma dr a všetko ok,len,že to nevyzerá na dni. A poslal ma domov, bez vyvolávačky.