Meškajúca menštruácia už štvrtý deň

lllliiivvv
27. okt 2020

Ahojte. Neviem čo mám robiť. Mám 17 a s priateľom sme mali prvý sex asi pred mesiacom. Použili sme ochranu a stihol aj vytiahnuť. Bolo to asi 2 dni pred menštruaciou, ktorá mi nakoniec 2 alebo 3 dni meškala, ale prišla. Problém je, že tento ďalší mesiac mi mešká už štvrtý deň. Možno je to len stresom lebo na to stále myslím aj keď viem, že je to fyzicky skoro nemožné (keď nie úplne). Prosím poraďte.

snazilka_bio_mamka
27. okt 2020

keď ste mali ochranu a ešte aj vytiahol a mala si menštruaciu tak nemožeš byť tehotná. Je to určite niečim inym, nemusí to byť stres.. kamoške meškala 9 dní a mala hormonálne zmeny a ty mas este malo rokov, u teba sa to bude posúvať este hore dole aj mne sa v tom veku ešte posuvala.

lllliiivvv
autor
27. okt 2020
snazilka_bio_mamka
27. okt 2020

@lllliiivvv ale aby si bola kludna, sprav si test, ak ti uz meška 4. deň to by uz ukázalo

lllliiivvv
autor
27. okt 2020

@snazilka_bio_mamka no a to je ďalší problém. Žijem na dedine kde každý každého pozná a keby sa to dozvedia rodičia tak ma zabijú. A do mesta sa v tejto korona-situácii nedostanem

snazilka_bio_mamka
27. okt 2020

@lllliiivvv tak ešte počkaj pár dní.. ak by ti neprišla skoč ku gynekológovi

lllliiivvv
autor
27. okt 2020

@snazilka_bio_mamka ďakujem za pomoc

snazilka_bio_mamka
27. okt 2020

@snazilka_bio_mamka daj potom vedieť

vikss1
27. okt 2020

@lllliiivvv v tvojom veku je este normalne, ze ti menstruacia nechodi pravidelne, takze by som nepanikarila zbytocne ak ste mali ochranu.

petamich
27. okt 2020

pamatam si veru na takuto situaciu tusim som mala cerstvych 18nast a niekto mi poradil dat si cervene vino, dopadlo to tak, ze som sa celkom opila ale teda na druhy den sa mrcha menstruacia dostavila, dodnes neverim, ze to bolo tym vinom, skor zo mna stres opadol ;) podla mna to bude v pohode a tehotna nie si!

lllliiivvv
autor
28. okt 2020

@snazilka_bio_mamka @vikss1 @petamich Ďakujem baby. Je to v poriadku, práve som to dostala 😂😂