Mešká mi menzes, mám zväčšený prsník a mám mega hustý biely výtok.

paja778
5. jan 2020

Ahojte
Moje útrapy sa začali pred sviatkami keď som si všimla že sa mi rapídne zväčšil ľavý prsník ( pravý mám normálne väčší ), po stlačení bradavky z neho vytekala biela tekutina. Bradavka mi takmer stále stojí a má ruzokastejsiu farbu ako tá druhá.
Výtok som si všimla hneď potom ako som si všimla prsník.
Išla som hneď po štefanovi na gynekológiu nech sa mi na to pozru. Poslali ma na sono prsníka. Sono mi panko robil 25 minút a nič nenašiel. Prsia nemám tvrdšie ani žiaden náznak že by to mohlo byť mlieko.
K tomu výtoku mi bolo povedané že to môžu byť kvasinky, ale mňa nič nesvrbi ani nepáli.
Dnes je to tretí deň čo mi mešká menzes.
Tiež vraj to môže byť tým že už konečne poriadne dospievam a môžu to byť hormóny.
Tehotná niesom, robila som si test

trojnasobnamama
5. jan 2020

@paja778 ak je podozrenie na tehotenstvo treba test opakovať a ten prsník nemôže to byť zápal?

paja778
autor
5. jan 2020

@trojnasobnamama dvaja gynekológovia nezávisle od seba mi povedali že tehotná niesom. A ten prsník. Nieje mi nič. Ani zápal to nieje vraj. Vraj sa to dá doporiadku

kannaway_kristina
5. jan 2020

@paja778 odporúčala by som prečistiť organizmus, upravia sa hormóny, telo sa zbaví odpadov a všetko sa dá do poriadku. Vylúčiť cukor jednoznačne, najlepšie aj mliečne a muku, pridať zelené potraviny ktoré vás precistia a doplnia chýbajúce vitaminy a minerály. 💜

paja778
autor
5. jan 2020

@kannaway_kristina menzes sa už dostavil dnes. Pravdepodobne dúfam že máte pravdu 🙂) ďakujem veľmi pekne 😊

ka_ti
9. jún 2024

@paja778 dobrý deň, s prsnikom ste mali potom ešte problémy alebo sa zmenšil? Ďakujem