Mešká mi menzes kvôli zápalu?

21. máj 2023

Meskaju mi kramy uz 8 dni. Mala som nejaku infekciu tam dole. Mohlo to narusit cyklus ? Uz normalne citim ako sa spustaju boli brucho aj krize ale nie a nie prist. Ked nepridu kedy ist na vyvolavacku ? Alebo nechat to tak

veveronicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanilkovazmrzka
21. máj 2023

Vysvetli mi niekto aky zmysel ma vyvolavacka? Ved ak prebehla ovulacia, tak menstruacia jednoducho musi prist a pride sama… a ak este neprebehla, tak aky zmysel ma vyvolavat nejake krvacanie, ktore nema co z tela vylucit?

autor
21. máj 2023

@vanilkovazmrzka ja neviem este som nebola na vyvolavacke ale tak ze sa chodi ked meskaju nie ?

vanilkovazmrzka
21. máj 2023

Neviem, poznam iba ten pojem, nemam skusenost. Vzdy, ked mi menstruacia z objektivnych dovodov meskala (choroba, lieky, lietanie), tak proste prisla o par dni/tyzdnov neskor. A ani mi nenapadli taketo veci.

eliska105
21. máj 2023

Ano stalo sa mi to pri klasickej chorobe… nakoniec som ju dostala s meskanim

taktotedanie
21. máj 2023

Do 14 dni ak nepridu sa ide na vyvolavacku

bylinka25
21. máj 2023

Ak ti neprídu do 14 dní, choď k lekárovi, či nemáš aj niečo iné, mne meškali tiež, mala som cysty.

autor
21. máj 2023

@bylinka25 tak to dufam ze nemam

nevenka
21. máj 2023

Mne teraz meskali, po porode. Dostala som 1.x po 2 mesiacoch a potom preslo 35 dni a nic, na 37. Som si spravila ovu test a zlakla som sa, ze som tehotna, lebo bol brutal pozitivny. Nemala som teho testy doma. Aj vecer bol pozitivny, to som bola dobre v strese, ale na druhy den uz negativny a teho test kupeny a nic. Prisla na 51. den. Presne podla toho ovu testu, po lutealnej faze 12-14 dni. Doktor mi len napisal mail, ze mam pockat, ze asi to bude len dojcenim a mal pravdu. Len ovu prisla tak neskoro. Takze ked sa opozdi ovu, tak aj menstruacia.
A potom je mozno anovulacny cyklus. Kvoli cyste mi nikdy takto vela nemeskalo.

bylinka25
21. máj 2023

Držím palce, že nie.

zuza265
21. máj 2023

@nevenka po porode je ale bezny rozhadzany cyklus🤗