Mešká mi menštruácia, ale nie som tehotná

aalzbetkaa
21. mar 2016

Ahojte baby, mám taký problém že mi mešká menzes. V januári som mala normálne ako mali byť, potom mi meškali 11 dní, to som si myslela že som tehotná, pretože som mala aj nejaké príznaky ale robila som si testy a nebolo tak. Potom mi prišli na 39 deň na dva dni a boli preč. Bola som aj pri svojej gynekologičke a tá povedala, že mám všetko v poriadku. Teraz mi zas meškajú 11 dní aj teraz som si robila testy ale zas vyšli neg. Mali ste niektorá niečo podobné, že to doktorka nevidela? Vždy mi menzes chodil na čas. Normálne sa už bojím aby som nemala nejaké problémy zo ženskými vecami. A mám 23 r. Ďakujem za každú odpoveď.

kexik218
21. mar 2016

Hormony. Aspon podla mna. Neschudla/pribrala si prilis? Nemas problem nahodou aj s pletou? Niesi pod stresom? Neberies nejake lieky?

safranca15
21. mar 2016

Mne zacali raplovat po vysadeni antiky

kuceravasue12
22. mar 2016

@aalzbetkaa ahoj tak to môže byť všeličo, mne sa to stávalo po vysadení antiky, ak som prechladla a keď som bola v strese, keďže mi meškali a bála som sa, že som tehotná tak som bola ešte vo väčšom strese a meškali ešte dlhšie... 😀

klarisa6
22. mar 2016

napodobne tiez po antikoncepcii som mala taketo problemy

nicollettka
22. mar 2016

mne sa to zase stalo ked som schudla, ale to je asi normalne co mi hovorila aj ine baby

mamka_danka
22. mar 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

neboj sa a ked ich nedostanes tak chod znovu k doktorke

aalzbetkaa
autor
22. mar 2016

@kuceravasue12 🙂 HA som vysadila niekedy v júni minulého roka takze asi tým to nebude, nie som ani prechladnuta a stres asi taká normálka ako vždy. Len sa bojím aby to nebolo niečo vaznejsie.

aalzbetkaa
autor
22. mar 2016

@kexik218 nič z toho nemam čo si písala 🙂 mi ženy to máme trocha ťažšie ako chlapi och..

eleonorcha
22. mar 2016
Používateľ eleonorcha je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eleonorcha.

@aalzbetkaa tak chod k doktorke ked sa tak bojis

aalzbetkaa
autor
22. mar 2016

@eleonorcha bola som asi pred mesiacom pri dr a povedala mi, že mám všetko v poriadku. A si myslím keby bolo tak by nemeskali či.

eleonorcha
12. apr 2016
Používateľ eleonorcha je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eleonorcha.

@aalzbetkaa lenze za ten mesiac sa mohlo nieco zmenit 🙂